Sezeryanda sizce genel anestezimi yoksa belden uyusmami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Genç anne tarafından oluşturulan Sezeryanda sizce genel anestezimi yoksa belden uyusmami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,201 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanda sizce genel anestezimi yoksa belden uyusmami
Konbuyu başlatan Genç anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yoo benide öyle korkuttular ilk hamileliğimde hiçte ağrısını falan çekmedim şükür ikinci hamileliğim şimdi yine spinal anestezi istycm kısmetse

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
G

Gercekten mi beni oyle korkutmuslarki sonrada hep agrisi oluyor yanlis bi and a felc kalma riski var yani varda var hep kotu yani
Aynısını bana salak kuzenim anlattı yok bacaklarımı hissetmedim bebeği kucağıma alamadım 1hafta yattım güya hiç ayağa kalkamamis ailesini çağırmış helallik istemiş bunlar bence bünye meselesi ben Kızılay akan verdim sadece bı soda veriyorlar ya onu içene kadar dinlendim onu da doktorlar lütfen dinlenin dedi diye kuzenim kan verdi bacakları yamuldu sarhoş gibi 2kisi koluna girdi yürüyemiyor bence bünye meselesi kimsenin felaket doğum hikayelerini dinlemeyin kizlar rabbim hepimize biran önce acısız ağrısız sorunsuz doğumlar nasip etsin 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
G

Gercekten mi beni oyle korkutmuslarki sonrada hep agrisi oluyor yanlis bi and a felc kalma riski var yani varda var hep kotu yani
Ona bakarsan genel anestezi de uyanamazsan falan deyip korkutuyorlar yani herşeye bir cevapları var takma onları duyma ağrısız acısız doğum mu olur normal de doğuran sezaryan da olsa illa olacak ama bahsettikleri kadar kötü dayanılmaz bir durum yok

Genç anne

Kayıtlı Üye
rank
Aynısını bana salak kuzenim anlattı yok bacaklarımı hissetmedim bebeği kucağıma alamadım 1hafta yattım güya hiç ayağa kalkamamis ailesini çağırmış helallik istemiş bunlar bence bünye meselesi ben Kızılay akan verdim sadece bı soda veriyorlar ya onu içene kadar dinlendim onu da doktorlar lütfen dinlenin dedi diye kuzenim kan verdi bacakları yamuldu sarhoş gibi 2kisi koluna girdi yürüyemiyor bence bünye meselesi kimsenin felaket doğum hikayelerini dinlemeyin kizlar rabbim hepimize biran önce acısız ağrısız sorunsuz doğumlar nasip etsin 🙏
Amin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ona bakarsan genel anestezi de uyanamazsan falan deyip korkutuyorlar yani herşeye bir cevapları var takma onları duyma ağrısız acısız doğum mu olur normal de doğuran sezaryan da olsa illa olacak ama bahsettikleri kadar kötü dayanılmaz bir durum yok
Oyle tabi ama iste insan ister istemez takiliyo boyle seylere

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Belden uyusma ignesi sonradanda agrisi cok oluyormus dogrumu canlarim
Zaten istesende tam bayılma yok artık canım ben üç doğum yaptım ikisi mecburi yarim bayıltma idi bundada yarım istemedim tam bayılmak istedim ama tam bayiltmayi yapmıyorlarmis koronadan dolayı yasak dedi yalvardım ama yapmadilar ağrı sancı illa ki oluyor ama çok uzun süreli değil yani korkulacak hicbirsey yok

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Ben belden uyuşmali sezeryan oldum ve hic bir sikintim olmadi sezeryandan sonra cok kolay kalktim ablam genel anezteziyle oldu ve cok fazla agri hissetti uyaninca benim digumumda sen nasil ayaktasin ben dokunsalar agridan agliyodum demisti

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Belden uyusma ignesi sonradanda agrisi cok oluyormus dogrumu canlarim
Baş ağrısı yaptığını söylüyorlar da sonuçta bu bir ameliyat en küçük ameliyatta bile böyle sorunlar olabilir normal doğumda da olabilir bu çok normal birşey ben hiç ağrı duymayayım hiç olmasın deme şansımız yok maalesef sonuçta bi çocuk doğuyor dikiş olmasa bile içten hasar veriyordur Rabbim öyle bir mucize veriyor ki annelere dayanıliyor korkmayın Allah verir kolaylığını bebeği kucağınıza alınca o ağrılar o sancılar unutup gidiyor bi komşu teyzem var 9 çocuk doğurmuş evde sizin öyle denilen gibi olsa çoktan ölmüştü ineği var hala çalışıyor kadın Allah a tevekkül edin yeterli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar