Sezeryanlar olanlr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Sezeryanlar olanlr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanlar olanlr
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bu coraspini kacinci hfta biraktin sadece doktorum coraspini birak 32de dedi dogumla ilgili birsey demedi
Bunu bende 32 haftalıkken bırakmıştım bende iğneyide soruyorsun diye algılamışım 🤭😂 doktor mutlaka bırak demişti eğer içmeye devam edersen doğum sırasında kanamayı durduramıyorlarmış doktorun 32 de bırak dediyse o günden itibaren içme canım

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Annisler devlet hastanesinde sezeryan olanlar doktorunuz coraspin ve oksaparı kacinci haftada biraktirdi benim doktorum 32hftanin basinda birak dedi bana bende suan 31 im
Canım ben 35 haftalıkken erken doğum oldu tansiyonum 18 12 ile apar topar ameliyata alındm kan sulandırıcı iğne olmuştum Ogün ve coraspin kullanmıştım o yüzden ameliyatım çok riskli geçti şimdi de oksapar ve coraspin kullanıyorum doktor iğne için birşey demedi ama coraspin ilacını 36 haftada bırak dedi kadın doğumcu da perinatoloji yani riskli gebelik doktoruda aynı şeyi söyledi 36 da bırak dedi

Tüm sayfalar yüklendi.