Sezeryen dikişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Sezeryen dikişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryen dikişi
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül 1313

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Sezaryen oldum bir aydan fazla hala dikişlerim iyileşmesi. Bundan bir hafta önce küçük bir delik açılmisti hastaneye gittim pansuman yapıldı iki üç gündür. Koku ve akıntı geliyor. Dikiş yerinde. Ne yapmalıyım. Batikon ile temizliyorum hergun ama yine aynı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Sezaryen oldum bir aydan fazla hala dikişlerim iyileşmesi. Bundan bir hafta önce küçük bir delik açılmisti hastaneye gittim pansuman yapıldı iki üç gündür. Koku ve akıntı geliyor. Dikiş yerinde. Ne yapmalıyım. Batikon ile temizliyorum hergun ama yine aynı
Cnm doktora yine git teyzemde öyle oldu yine açıp diktiler

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
Bendende koku geliyordu enfeksiyon kapmış olabilirsin çok dikkat et

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
6 yıldır sezeryan oldum birkere ne agrı ne sızı çok şükür cnm şimdi 2inci sezeryan olacam ocak 1 da bakalım
Ya öylemi. İnsallah bundada öyle olur. Bendimde ikinci Sezeryanim üç çocukla git gel olir olmaz dikişler zarar görüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten mi. Korktum şimdi😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım dikişler in iltihap mı kapmış doktora mutlaka görün koku ve akıntı olmaması gerekiyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Şuan açıklık yok doktor dikislik birsy değil dedi. Ama senin dediğinden sonra. Hastaneye gitmekten korktum 😊
Korkma herkes bir degil cnm pansuman iyi yap youtu.be den bak bi

Canım dikişler in iltihap mı kapmış doktora mutlaka görün koku ve akıntı olmaması gerekiyor
Nur 6 yıldır hiç birşey yok ben hiç pansuman bile etmemiştim aralıkta dıgurmuştum o sogukta

Nur 6 yıldır hiç birşey yok ben hiç pansuman bile etmemiştim aralıkta dıgurmuştum o sogukta

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Canım dikişler in iltihap mı kapmış doktora mutlaka görün koku ve akıntı olmaması gerekiyor a

Kiloluyum biraz göbeğim üstüne düşüyor evet kokulu. Böyle yapışkanli Birsy var sürekli. A

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar