Sorum var Şiddetli kalça ve bacak ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Şiddetli kalça ve bacak ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şiddetli kalça ve bacak ağrısı
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine kilic
T

Toprak

Guest
Kızlar 20 haftalık hamileyim başından beri oluyor ama şimdi sahada çoğaldı özellikle sol basenim bacaklarıma öyle ağrıyo yuruyemiyorum resmen bunu yaşayan varmı varsa çözüm bulabildiler mi🤕🤕
Bende 24 haftalık hamileyim iki gündür fena şekilde bacak arasındaki eklemlerde ağrı var öldürüyor yeminle 🤕🥴🥴🥴🥴

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 haftalık hamileyim başından beri oluyor ama şimdi sahada çoğaldı özellikle sol basenim bacaklarıma öyle ağrıyo yuruyemiyorum resmen bunu yaşayan varmı varsa çözüm bulabildiler mi🤕

Kızlar 20 haftalık hamileyim başından beri oluyor ama şimdi sahada çoğaldı özellikle sol basenim bacaklarıma öyle ağrıyo yuruyemiyorum resmen bunu yaşayan varmı varsa çözüm bulabildiler mi🤕🤕
Benimde öyle canım çok şiddetli oluyor ayakta kalınca doktora gittim hamilelikle alakası nin olmadığını söyledi büyük bir ihtimalle fıtık dedi bana çok geçmiş olsun canım ayakta çok kalmamaya özen göster

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım magnezyum eksikliğinden kaynaklanan bir sorun da olabilir doktora görün bence

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım tarif ettiğin ağrı gebelikte oluyor ama bana bel fıtığı ağrısı gibi geldi öyleyse malesef hafifliyor ama geçmiyor netleştirmek için beyin cerrahi bölümüne muayene olman lazım

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Valah bendede ilk haftalarda oldu genelde kız bebeklerde ağrı basen kalça eklem ağrıları aşırı var ben 8ayimi bitirdim hala var gtikce halim yok çok şükür çoğu giti azi kaldı Allah nasip ederse bı ay daha bu halde olurum sonra doğum 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar