Sigara

• Konbuyu başlatan Meri
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meri tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Meri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
M

Meri

Guest
Kizlar 10 haftalık hamileyim ama sigarayı bırakamiyorum çok huzursuzum hamilelikte sigara içen varmı

Tuğba D.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba keşke biraka bilsek iki tane evladım var ikisinde de içtim bı sıkıntı olmadı Rabbime çok şükür icmesek daha iyi tabiki ama 😏

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 haftalık hamileyim ama sigarayı bırakamiyorum çok huzursuzum hamilelikte sigara içen varmı
Maalesef bende öyle 9 aya girdik ne bir tiksinti ne birşey başından beri içiyorum ilk bebeğim çok çabaladım bırakamadım ama benden tavsiye bırak bebeğimin böbreğinde problem çıktı nedeni nedir bilinmez ama yaygın bir problem dedi doktor risk yok dedi bıraksan bebeğin için çok iyi olur canım rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah 🤲🤗

Z

Zümberra

Guest
Evladınız için bırakın … ne kadar canınız isterse istesin dur deyin kendinize sigara her istek geldiğinde bebeğiniz için faydalı birşey yiyin geçenlerde kadının birisi günde 2 pakete yakın sigara içiyormuş bebeği normalde adet tarihine göre 40 haftalık ama doğan çocuk 30 haftayla eşeşeydi doğdu 1 saat sonra vefat etti . Yapmayın güzel anneler o soludugunuz nikotin evladınıza ne kadar zarar .😢

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki çocuk annesiyim ama hamile kalınca brakıyorum gözüme kararma falan olmuyor sadece bebeğim için içmiyorum canımda istiyor ama kendimi tutuyorum taaki bebeğimi sütten kesene kadar içmem ne zaman bebeğimle aramda bi bağ kalmadı ozaman gene başlıyorum 🤭 2 tane düşük yapmışım onlarada hamileyken braktım düşük yapınca gene başladım yani demek istediğim bebeğim benden zarar görmesin diye kendimi tuta biliyorum gerisi takdiri ilahi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar