Sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Pınar.28 tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,891 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Pınar.28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pınar.28

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamilelikte sigara kullandınız mi
Ben sigaradan hiç tiksinmedim hatta öyle bir istiyordum ki 10 tane yakıp ağzıma sokasım geliyordu sonra doktora sordum bırak bırakamıyorsan en ince en hafifinden günde 5 tane içebilirsin dedi öyle yaptım 2 aylık oldu vicdan azabı geldi bıraktım ama doğum yaptuktan 30 40 dk sonra cama çıktım içtim bitane 😂

Pınar.28

Kayıtlı Üye
rank
Ben sigaradan hiç tiksinmedim hatta öyle bir istiyordum ki 10 tane yakıp ağzıma sokasım geliyordu sonra doktora sordum bırak bırakamıyorsan en ince en hafifinden günde 5 tane içebilirsin dedi öyle yaptım 2 aylık oldu vicdan azabı geldi bıraktım ama doğum yaptuktan 30 40 dk sonra cama çıktım içtim bitane 😂
Ya bende içiyorum ama bırakamıyorum 30 haftaligiz hani bi yandan korkum var ama onu da bırakamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile olduğumu oğrendim 1 hafta içtim braktım cnm
Keşke bende bırakabilsem

Hamile olduğumu oğrendim 1 hafta içtim braktım cnm
Keşke bende bırakabilsem

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende içiyorum ama bırakamıyorum 30 haftaligiz hani bi yandan korkum var ama onu da bırakamıyorum

Keşke bende bırakabilsem

Keşke bende bırakabilsem
Ah ahh eşim istemiyor icmemi ailesi de baskı yapıyor ah bi birakabilşem en son baya tartıştık napicaz bilmem

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂

Kizlar hamilelikte sigara kullandınız mi
Ben gebeliğin başlarında iciodm ama midem bulana bulana öyle böyle derken bıraktım 7. Aylarda gnde iki üç tane iciodum onu da bıraktım smdi hiç içmiyorum

Pınar.28

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende dayanamadım her hamileliğimde içtim ama içmeaek daha doğru tabi
Günde ne kadar iciyrdun canm

19 hafta 5 günlük hamileyim maalesef hayla bırakamadım ama cok azalttım yarım yarım 3 tane içiyorum onu da bıraksam cok iyi olucak vicdan azabı çekiyorum resmen
Anam keske bende öyle içsem ben günde 1 paket bitiyor yeri geldi fazlası oluyor

19 hafta 5 günlük hamileyim maalesef hayla bırakamadım ama cok azalttım yarım yarım 3 tane içiyorum onu da bıraksam cok iyi olucak vicdan azabı çekiyorum resmen
Anam keske bende öyle içsem ben günde 1 paket bitiyor yeri geldi fazlası oluyor
Ah ahh eşim istemiyor icmemi ailesi de baskı yapıyor ah bi birakabilşem en son baya tartıştık napicaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar