Sigarayı bırakamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelcmn tarafından oluşturulan Sigarayı bırakamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigarayı bırakamıyorum
Konbuyu başlatan Emelcmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık olduk
Ama bı türlü sigaradan tiksinemiyorum içmek istemiyorum ama bırakamıyorum biliyorum zararlı olduğunu ama olmuyor .korkuyorum ya bişey olursa diye . en azından isteği azaltacak bı şey yokmu siz nasıl bıraktınız 😔🥺

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok ağır geçirdim canım ilk zamanları tiksindim bıraktım ama 15 haftalık olmak üzereyim tekrar tek tük içmeye başladım keşke kesin bir çözümü olsa ilk hamileliğimde de eşim çok katı kurallar koymuştu sıgara falan almıyordu arada kahve içerken kendi sıgarasından isterdim bir tane verirdi şimdi ikinci çok üstelemiyor

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık olduk
Ama bı türlü sigaradan tiksinemiyorum içmek istemiyorum ama bırakamıyorum biliyorum zararlı olduğunu ama olmuyor .korkuyorum ya bişey olursa diye . en azından isteği azaltacak bı şey yokmu siz nasıl bıraktınız 😔🥺
Valla canım o senin iradene kalan bişey mesela ben hamile kalınca hiç bi şekilde içmem taaa bebeğimi dünyaya getirip süttende kesiyorum hiç içmiyorum ama bebeğimin bağı benden koptuktan sonra gene başlıyorum
Hamile kalıncada değilki gözüme kararıyor yada canım istemiyor istediği halde kendimi tutuyorum ailem olsun arkadaş çevrem olsun herkes yanımda içiyor ama ben kendi kendimi motive ederek dik duruyorum 2 yıl boyunca çünkü 9 ay gebelik 13 14 ay süt veriyorum ondan sonra sütten kesiyorum ve yine başlıyorum😊
Biraz uzun oldu kusura bakma

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık olduk
Valla benim gibi gözün korkarkarsa brakırsın heralde,benim.gebeliğim çok sorunlu başladı kanamalar vs,korkudan bebeye bişey olucak vicdan azabi hisetmektense brakmayi denedim braktım çok şükür 😊

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık olduk
Hamile olduğumu öğrendiğimde günde bi taneye düştüm her içtikten sonra bebeğimden kendimce özür dileyip Allahtan af dileniyordum utanıyordum. Allah’ın bana verdiği cana nasıl zarar veririm diye bulantım başladığı an içemedim halen de kokusundan iğreniyorum eşime bile içirmez oldum Arada cnm cekmiyo mu evet cekiyo ama bebeğime yapamam bunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 6 haftalık olduk
İnşAllah bulantın başlayınca sende tiksinirsin

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık olduk
Maalsef bende bırakamadım hala bile içiyorum vicdan azabı çeke çeke 39+5 oldum sen yenisin bırakmaya çalış en azından azalta azalta bebegin için ilk gebeligimde bıraktım bunda bırakamadım stresten

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık olduk
Bende bırakamadım ama azalttım canım sende bırakamazsan bile elinden geldikçe az içmeye çalış

Tüm sayfalar yüklendi.