Sık sık lavaboya çıkmak rahimde acı hissi doğum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Sık sık lavaboya çıkmak rahimde acı hissi doğum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sık sık lavaboya çıkmak rahimde acı hissi doğum belirtisi mi
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
2.3 gündür öncekinden daha sık lavaboya çıkıyorum ve rahimde acı hissediyorum doğum belirtisi değildir demi normal mı böyle olması
31+1
Ultrason göre 31+3

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
2.3 gündür öncekinden daha sık lavaboya çıkıyorum ve rahimde acı hissediyorum doğum belirtisi değildir demi normal mı böyle olması
31+1
Ultrason göre 31+3
Canım bebeğin hızla büyüyor başı aşağıya dönükse idrar kesesine baskı yapar sık idrara çıkma olabilir. Ayrıca enfeksiyonun varsa bu da yapar bunları ayırt etmek lazım enfeksiyon var mı yok mu test yaptır

Canım bebeğin hızla büyüyor başı aşağıya dönükse idrar kesesine baskı yapar sık idrara çıkma olabilir. Ayrıca enfeksiyonun varsa bu da yapar bunları ayırt etmek lazım enfeksiyon var mı yok mu test yaptır
Mantar var kuşum ya
Yarın randevumuz var bakalım neler duyacağız paşa hakkında insallah güzel şeyler söyler :) 🤲🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çok normal bende aynıyım bebek artık idrar kesmesine daha çok baskı yaptığı için sık idrar ve ağrı oluyor 👍👍
Anladım canım cok sağol :)

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal kuzum ben saat başı uyanıyorum geceleri ve ağrı oluyor. Senin ağrıların enfeksiyondan kaynaklıda olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
31+1
Ultrason göre 31+3
Kuzum bebek büyüyor rahme baskı yapıyor buda çeşitli ağırlara sebep oluyor normaldir endişe etme çok rahatsiz olur isen doktora danış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar