😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan 😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,676 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😱
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Haftada birde çok erken 😊 o kadar çok takma dua et hepsi Allah'tan korkma bişey olmaz inşallah 😊
Ama cok arizayim ben ya karnim agrisa kosuyorum hastaneye😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bennnn, her hafta nerdeyse doktordayim bende çok paniğim cnm , hamileliğimde riskli olduğu oçin sıkı takipteyim yoksa ben ayda bi gidersem patlarım valla
Ayy şukur bi arkadas cikti bana ne aralikla gidiyorsun 🙅

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank

Genelde 2 haftada 1 gidiyorum.cnm , ama kafama bişey takılırsa beklemiyorum randevu satimi, arayıp doktorumu daha erken gidiyorum ,

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben sık ultrasona giriyorum haftada bir yani ilk gebeligim cok korkuyorum bisey olur die benim gibi sık gideniniz war mi
Ben evde kullanılan kalp atışlarını dinleme cihazından alacaktım arada dinlerim diye bebeğin organlarını ısıtıyor Muş yazıyordu vazgeçtim dedim zaten minicik bence rahat ol dua et Allah herşeyin hayırlısını versin

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Ayy şukur bi arkadas cikti bana ne aralikla gidiyorsu

Ağrılar normal özellik le bel ağrısı bendede oluyo adet ağrısından da beter kanama lekem olmadığı sürece bende korkmuyorum sende panik olma kanaman leken olmadığı sürece normal 2 3haftaya bir git muayne ol😊

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben sık ultrasona giriyorum haftada bir yani ilk gebeligim cok korkuyorum bisey olur die benim gibi sık gideniniz war mi
Çokta iyi değil cnm sonuçta hepsi manyetik aletler kalo atışını bile dinlemek sürekli iyi değil ben dr her ay gidince dinletiyor hoşuma gitmiyor bile korkuyorum Bisey olur diye bence en güzeli her ay düzenli bi sıkıntı olmadıkça tabi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar