Sinirlilik hali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Sinirlilik hali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sinirlilik hali
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben 2 gündür çok çabuk sinirleniyorum eşime hep bağırıyorum bugün istemeden kızıma da bağırdım kendimi çok kötü hissediyorum hamile değilim adet dönemimde değil sizce neden böyle oldu 2 gündür böyleyim
Hayat yorgunluğundan bastırılmış duyguların istemsizce dışa yansıması canım tatli şeyler tüket serotonin salgılansın sakinleşirsin ben öyle yapıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben 2 gündür çok çabuk sinirleniyorum eşime hep bağırıyorum bugün istemeden kızıma da bağırdım kendimi çok kötü hissediyorum hamile değilim adet dönemimde değil sizce neden böyle oldu 2 gündür böyleyim
Allah Allah kuzum gebe de deilsin niye öyle acaba bir sıkıntın filan mı var

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Belki psikolojikmen artık olmuştur yani ne biliyim bunalmış olabilirsin bi anlık sinirde olabilir

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür öyle büyütecek bir sıkıntım yok bende anlamadım sadece kızım biraz yoruyor o kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür öyle büyütecek bir sıkıntım yok bende anlamadım sadece kızım biraz yoruyor o kadar

Belki psikolojikmen artık olmuştur yani ne biliyim bunalmış olabilirsin bi anlık sinirde olabilir
Bilmiyorum daha önce hiç olmamıştı bunalmış olabilirim teşekkür ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Bilmiyorum daha önce hiç olmamıştı bunalmış olabilirim teşekkür ederim
Rabbim hayira çıkarsın inşallah kuzum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnsan Bi yerden sonra sakin kalamıyor inan ki canım ben de artık çok çabuk bağırıyorum kızıyorum eşime hamileyim ama hamileliğin pek etkisi olduğundan sanmıyorum birikmişlikler den dolayı hep. Ama böyle daha iyi bana göre önceden eşim üstümde çok baskı kurmaya çalışıyordu şimdi Bi bağırıyorum susuyor izin vermediği kötü olmayan şeylere sinirli tepkiler veriyorum tamam o zaman öyle olsun canım diyor 😂

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayira çıkarsın inşallah kuzum
Amin 🙂

İnsan Bi yerden sonra sakin kalamıyor inan ki canım ben de artık çok çabuk bağırıyorum kızıyorum eşime hamileyim ama hamileliğin pek etkisi olduğundan sanmıyorum birikmişlikler den dolayı hep. Ama böyle daha iyi bana göre önceden eşim üstümde çok baskı kurmaya çalışıyordu şimdi Bi bağırıyorum susuyor izin vermediği kötü olmayan şeylere sinirli tepkiler veriyorum tamam o zaman öyle olsun canım diyor 😂
O konuda biraz iyi benim eşim de kızım anne bizi dövecek diyor😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar