Sivas Kadın doğum doktoru tavsiye

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Sivas Kadın doğum doktoru tavsiye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,312 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sivas Kadın doğum doktoru tavsiye
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben Sivaslıyım eğer özele gidiyorsan Kerime hanım ve levent beyi tavsiye ederim. Levent bey devletin en iyi doktorlarındandı özele aldılar
Aynen cnm ya benim diğer iki yavrumun doktoru da levent bey di ama malesef bunda özelde olduğu için gidemiyorum özele alınmış olması hiç ıyi olmadı ya numune ye gidiyorum cnm orda da düzenli bir doktor bulamadım sürekli acile gittiğim için ilk gebe olduğumu üniversite de öğrendim oda dış gebelik olabilir dedi bakmadı düzgünce oraya da gitmiyorum o yüzden numune de hangi doktora denk gelirsem artk ztn hepsi tanıdı beni bebisim sağolsun😊😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen cnm ya benim diğer iki yavrumun doktoru da levent bey di ama malesef bunda özelde olduğu için gidemiyorum özele alınmış olması hiç ıyi olmadı ya numune ye gidiyorum cnm orda da düzenli bir doktor bulamadım sürekli acile gittiğim için ilk gebe olduğumu üniversite de öğrendim oda dış gebelik olabilir dedi bakmadı düzgünce oraya da gitmiyorum o yüzden numune de hangi doktora denk gelirsem artk ztn hepsi tanıdı beni bebisim sağolsun😊😊
Aman Allah kimseyi o üniversiteye düşürmesin insanın moralini bozup gönderiyorlar. Ben 1 kere gittim tövbe ettim🤦🏻‍♀️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen valla cnm dış gebelik dedi bana da olan çocuğa iyiki inanmamisim onlara valla yatış bile verdiler yatmadim Allah tan şükür
Ben vajinal kanamadan gitmiştim bekarken internetten bakarak şu olabilir buda olabilir şu hastalığın belirtiside buymuş demişlerdi hiç tahlil yapmadan 😂 Bende internetten bakacaksam sana niye geldim diyip çıkmıştım 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

konumda Kastamonu yazıyor ama
Kastamonuya gelin geldim kuzum

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben vajinal kanamadan gitmiştim bekarken internetten bakarak şu olabilir buda olabilir şu hastalığın belirtiside buymuş demişlerdi hiç tahlil yapmadan 😂 Bende internetten bakacaksam sana niye geldim diyip çıkmıştım 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kastamonuya gelin geldim kuzum
Anladım cnm Sivas güzel seviyorum da bazı insanları değişik doktorlar gibi ztn iyi olanları da hemen özele gönderiyorlar doktorun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar