Sıvı gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Sıvı gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sıvı gelmesi
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende erken diyodum ama normalmiş ilk gebeliğimde bu kadar erken gelmemişti
Benimde ilk olduğu için bilmiyorum hiç ablamın doğumdan sonra gelmişti sezeryan olduğu için geç gelmişti hatta bi gün falan beklemiştik doğum yapınca akacak sanıyordum bende. Zaten tam böyle süt kıvamında değil biraz şeffaf biraz süt rengi karışık ama normalmiş çok şükür ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikte süt hormonu prolaktin seviyesi artıyo süt bezleri genişliyor gelmesi gayet olağan
Normalmiş ilk gebeliğim olduğu için erken sanmıştım erken doğum riskim olduğu içinde korktum çevremde hep doğumdan sonra gelmişti süt o yüzden tedirgin oldum teşekkürler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk olduğu için bilmiyorum hiç ablamın doğumdan sonra gelmişti sezeryan olduğu için geç gelmişti hatta bi gün falan beklemiştik doğum yapınca akacak sanıyordum bende. Zaten tam böyle süt kıvamında değil biraz şeffaf biraz süt rengi karışık ama normalmiş çok şükür ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalmiş ilk gebeliğim olduğu için erken sanmıştım erken doğum riskim olduğu içinde korktum çevremde hep doğumdan sonra gelmişti süt o yüzden tedirgin oldum teşekkürler
Eğer erken doğum riskiniz varsa göğüslerinizin ben uyarılmaması gerekir sakın sıkmayın rica ederim 😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar