Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,636 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Sıkıntı canım ya nşye işini bırakacak ki

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Sıkıntı canım ya nşye işini bırakacak ki
Ah ah bı bilsem okadar düşkün ki ailesine tamam bu kötü bişey değil ama biliyorum köy hayatı işler bizim evliliği mizi bozacak yani aşırı çiftcilik hayalleri var Ekim dikim sadece hayvancılıkla geçiniriz diyor haliyle tek gelin olduğumdan bende gitmek zorunda olucam çocuğumun ve benim yüzüme bakmazsa A sosyal biri zaten gezmeyi de sevmiyor birlikte biseyler yapalım diye gözüne bakıyorum ama yok aklı hep ailesinde sanki ben ailesi değilim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah bı bilsem okadar düşkün ki ailesine tamam bu kötü bişey değil ama biliyorum köy hayatı işler bizim evliliği mizi bozacak yani aşırı çiftcilik hayalleri var Ekim dikim sadece hayvancılıkla geçiniriz diyor haliyle tek gelin olduğumdan bende gitmek zorunda olucam çocuğumun ve benim yüzüme bakmazsa A sosyal biri zaten gezmeyi de sevmiyor birlikte biseyler yapalım diye gözüne bakıyorum ama yok aklı hep ailesinde sanki ben ailesi değilim
Çok zor canım ya sıkıntılı bir durum ne desek boş ama köy hayatı gerçekten zor ve sıkıcı eğer yaşamadıysan seni çok zorlayacaktır birde hayvancılık ile uğraşıyorlar diyorsun illa ki yardım isterler dediğin gibi senede bir hafta gidiyoruz eşimin ailesi köyde oturuyor ona bile zor katlanıyorum sen ne yapmayı düşünüyorsun

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor canım ya sıkıntılı bir durum ne desek boş ama köy hayatı gerçekten zor ve sıkıcı eğer yaşamadıysan seni çok zorlayacaktır birde hayvancılık ile uğraşıyorlar diyorsun illa ki yardım isterler dediğin gibi senede bir hafta gidiyoruz eşimin ailesi köyde oturuyor ona bile zor katlanıyorum sen ne yapmayı düşünüyorsun
Aşırı korkuyorum okadar üzgünüm ki bu konuda çok seviyor eşim köy hayatini şehir bana göre değil diyor ister gel ister gelme diyor karnımda bebek olması bile onu caydırmıyor,kayınvalidem sürekli her telefonda köydeki mallar size yeter gelin gün sayıyorum diye damarindan giriyor işte ne yapicam ne yapmaliyim bı bilsem bu bana haksizlikmis gibi geliyor daha genç yaşta bu sorumluluk

K

Kıdemli Anne

Guest
Daha yeni evliymissiniz evlenmeden once boyle bi istegi oldugundan bahsetti mi size,şayet uzmanligi birakip boyle bi hayali oldugunu soylediyse ve tamam dediyseniz bisey deme hakkiniz pek yok ama kendi kendine ben istifa edip koye yerlesicem hayvancilik yapicam diyorsa o zaman durum farkli,fikrinizi almadan bunu yapmaya hakki yok

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Nereli cnm eşin. Memleketi neresi yani

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Zor bir durum gercekten canım inşaallah orta yolu bulursunuz

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni evliymissiniz evlenmeden once boyle bi istegi oldugundan bahsetti mi size,şayet uzmanligi birakip boyle bi hayali oldugunu soylediyse ve tamam dediyseniz bisey deme hakkiniz pek yok ama kendi kendine ben istifa edip koye yerlesicem hayvancilik yapicam diyorsa o zaman durum farkli,fikrinizi almadan bunu yapmaya hakki yok
Evlenmeden bana sadece doğuya gitme korkusu olduğunu soyluyordu sen nasıl istersen öyle hayat kurucam sen evet de yeterki demişti şimdi sen böyle dedin diyorum yok diyor herkesin hayatı böyleymiş erkek odaklı olurmuş sen kadınsın diyip bu şekilde savunma yapıyor

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım yanlıs anlama ama bastan konusmuyomusunuz siz bunları evleneceğiniz insanla. Ailesini arastırmıyor musunuz. Bizim burda kız verirken aileler soyagacına kadr arastırıyor canımsın. Yani hayvancılıkla ilgilenen bi aileye gelin gitmekle ne bilşm en bastan hata etmişsin eger istemiyorsan. İsteyene zaten sorun yok iyi gelir var o işlerde. Mesela biz eşimle eşim dopdugundan beridir aile dostları aileler ablamı verdiler komsumuz eniştemiz ikimizde cok sükür mutluyuz annemizin dibinde oturuyoruz kaynanalarımız eşleriniz ii ablam 16 ben 5 yıllık evliyim. Hani diyorum bastan mı yanlıs kişileri yada aileleri seçiyorsunuz acaba 😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar