Siz olsanız ne yapardınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,606 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eşimle bugün kavga ettik ve bana mahkeme orada dedi. Siz olsanız ne yapardınız? Yarın gidip bir avukat bulsam mı ne yapsam sizce? Alıp bebeğimi çekip gitsem mi bu evden
Sebep tolere edilmeyecek kadar büyükse ben değil de eşimi evden gönderirim baksın başının çaresine sonra da avukatla görüşürüm. Eline kağıt gidince anlar mahkeme neymiş

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eşimle bugün kavga ettik ve bana mahkeme orada dedi. Siz olsanız ne yapardınız? Yarın gidip bir avukat bulsam mı ne yapsam sizce? Alıp bebeğimi çekip gitsem mi bu evden
Bebeğinle gideceğin yer aile evi varsa git canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gücüm kalmadı cidden gücüm kalmadı artık. Her kavgada önüme bunla gelmesinden yoruldum
O zaman yapacağın şey mahkemeye vermek Ayşe cim sürekli bu cümle diyorsun ben ilk duyduğumda gitmiştim bence bitmişti de ne yani ağzına sakız gibi dolamış sana da yazık değil mi canım benim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

O zaman yapacağın şey mahkemeye vermek Ayşe cim sürekli bu cümle diyorsun ben ilk duyduğumda gitmiştim bence bitmişti de ne yani ağzına sakız gibi dolamış sana da yazık değil mi canım benim
Aileme gidemem ama kadın sığınma evine gidip bir iş bulup evimi kurup önüme bakacağım

Şuan ağlamak istemiyorum acaba ağlasam sütüm gider mi gitmez di mi? Sıka sıka patlicam artık

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aileme gidemem ama kadın sığınma evine gidip bir iş bulup evimi kurup önüme bakacağım
Canım benim ya böyle durumlarda hep kadın gitmeyi düşünür ama erkek gitmeli. Kadının alanları sınırlı hele ki çocukla erkeğin öyle değil ama bi yer bulur. Eşinle konuş mahkemeye gidecem ama sende bu evden gideceksin diye. Canım kavga sebebinizi anlat demiyorum sadece tolere edilebilecek bişey mi değil mi onu merak ettim.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya böyle durumlarda hep kadın gitmeyi düşünür ama erkek gitmeli. Kadının alanları sınırlı hele ki çocukla erkeğin öyle değil ama bi yer bulur. Eşinle konuş mahkemeye gidecem ama sende bu evden gideceksin diye. Canım kavga sebebinizi anlat demiyorum sadece tolere edilebilecek bişey mi değil mi onu merak ettim.
Ya basit bir kavgayı bile hemen bağıra çağıra bambaşka yerlere getiriyor benim konuşmama izin vermiyor sürekli bağırıyor ve ben biraz bağırsam kapı orada mahkeme orada kimse benim umrumda olmaz. Bebeği bırakır gidersin gibi gibi yani cidden delircem baksan aşırı seviyorum der yok ben sinirle diyorum diyor a!a ben yoruldum tükendim zaten psikolojik olarak iyi değilim bu aralar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar