Sizce hayali çizgi mi görüyorum?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ohannesburg tarafından oluşturulan Sizce hayali çizgi mi görüyorum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,065 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce hayali çizgi mi görüyorum?
Konbuyu başlatan Ohannesburg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linaninannesi

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar,

Aranızda yeniyim. Adet döngüm en az 39 gün ve 2 3 gün gecikince bi test yapayım dedim ekteki gibi bir sonuç aldım. Silik bir çizgi görüyorum ama sizce hamile olabilir miyim?

Ekli dosyalar

• IMG_20210806_182831.jpg
    IMG_20210806_182831.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 313

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar,

Aranızda yeniyim. Adet döngüm en az 39 gün ve 2 3 gün gecikince bi test yapayım dedim ekteki gibi bir sonuç aldım. Silik bir çizgi görüyorum ama sizce hamile olabilir miyim?
Büyük ihtimalle hamilesindir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar,

Genelde 1 hafta gecikince test yapın diyorlar. Ama silik çıkmasının sebebi de bebeğin yeni olduğu için öyle çıkıyormuş

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar,

Bende silik bir çizgi gördüm ama bikac gün daha bekleyin kan testi verin daha belli olur o zaman a hayırlısı ne ise o olsun saglicak la alın kucaginiza bebisinizi insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar