Sorum var Sizce?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra Sayın tarafından oluşturulan Sizce? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce?
Konbuyu başlatan Zehra Sayın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar yarın doğumum var isim konusunda kararsız kaldık. Bir de sizlere sormak istedim.
Sizce
İREM mi
yoksa
CENNET mi?
İkiside güzel ama İrem benik düşüncem ❣️ rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲💫🥰

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar yarın doğumum var isim konusunda kararsız kaldık. Bir de sizlere sormak istedim.
Sizce
İREM mi
yoksa
CENNET mi?
Canım bence cennet çok güzel biz abimin kızına irem koyacaktık ama anlamı iyi değil dedi bir tane hoca internette cennet bahçesi diye görünüyor ama bilemedim iyice bi araştırın

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
İki isim sünnettir Cennet İrem olur ikinizinde gönlü olur 🥰 Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin inşallah işte bende öyle olsun istiyorum iki isim ama eşim de kabuk etmiyor tek olsun diyr 😅o inadi kırabilirim inşallah. Teşekkür ederim🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bence cennet çok güzel biz abimin kızına irem koyacaktık ama anlamı iyi değil dedi bir tane hoca internette cennet bahçesi diye görünüyor ama bilemedim iyice bi araştırın
Evet araştırdım bende irem ismini bazı sayfalar da irem ismi yasaklanmış peygamberimiz(s.a.v)tarfindan diye yazılıyor bazıları da tam tersi

Evet araştırdım bende irem ismini bazı sayfalar da irem ismi yasaklanmış peygamberimiz(s.a.v)tarfindan diye yazılıyor bazıları da tam tersi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah işte bende öyle olsun istiyorum iki isim ama eşim de kabuk etmiyor tek olsun diyr 😅o inadi kırabilirim inşallah. Teşekkür ederim🌸

Aynen öyle canım hayırlısı olsun inşallah

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Sizce
İREM mi
yoksa
CENNET mi?
Mrb canım
Sen en iyisi kağıta her iki isimi de ayrı ayrı çokca yaz etrafında kimler varsa çıkartdır en çok oy alan isimi koy.her ikisi çok güzül isim kararsızlık normal yani🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar