Sizde benim gibimisiniz🥲😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Sizde benim gibimisiniz🥲😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 615 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizde benim gibimisiniz🥲😁
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
39+1olduk kizimin gelmeye bi turlu niyeti yok...
Yanliz kaldigimda onunla konusuyorum ben konustukca tepki verdigi zaman dunyalar benim oluyo ona simsiki sarilip doya doya opmek istiyorum daha dogmadan boyleyse dogunca nasil olurum Allah bilir .icim icime sigmiyo onun dogacagi ,kucagima alicagim aklima geldikce .iyice sabirsizlanmaya basladim .ama sanki daha haftalar varmis gibi hiç belirtim yok 😂😂 Dogsada sevsek bebislerimizi

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Yanliz kaldigimda onunla konusuyorum ben konustukca tepki verdigi zaman dunyalar benim oluyo ona simsiki sarilip doya doya opmek istiyorum daha dogmadan boyleyse dogunca nasil olurum Allah bilir .icim icime sigmiyo onun dogacagi ,kucagima alicagim aklima geldikce .iyice sabirsizlanmaya basladim .ama sanki daha haftalar varmis gibi hiç belirtim yok 😂😂 Dogsada sevsek bebislerimizi
Aynen valla canım çok haklısın insan çok sabirsiz oluyor onun küçük bir tekmesi dünyaları bize veriyor rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzelde yazmışsınız ❤️ sizi çok iyi anlıyorum bende aynı şekildeyim daha 25. Haftadayiz zaman hemen geçsin doğsun istiyorum koklamak sarılmak istiyorum. Hiç görmedim birini deli gibi özlüyorum resmen 🥰 her animda bebeğim var. Dilerim Allah sağlıkla kucağımiza almayida nasıp etsin 🙏

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 tane dusuk oldu bu bebegimde ilac tedavisiyle oldu ilk bebegim cok korktum buna da ya bisey olursa diye ,hala da korkuyorum Allahim hiç bir anneye evlat acisi göstermesin hayirlisiyla ,sağlıklı bi şekilde kucagimiza Alalim hepimizde .umarim artik daha fazla bekletmez bizi🤗

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 tane dusuk oldu bu bebegimde ilac tedavisiyle oldu ilk bebegim cok korktum buna da ya bisey olursa diye ,hala da korkuyorum Allahim hiç bir anneye evlat acisi göstermesin hayirlisiyla ,sağlıklı bi şekilde kucagimiza Alalim hepimizde .umarim artik daha fazla bekletmez bizi🤗
Yok benim düşük olmadi çok şükür ilk gebeligim hiç yasamadim daha önce. Amin Allah kimsenin kucağını boş birakmasin 🙏 benim ikinci evliliğim çok erken yaşta evlendim 6 sene evli kaldım çocuğum ondan olmadı o zamanlarda çok istedim ama bir karı koca hayatimiz olmadığı için olmadı bebeğim. İkinci evlendim 3. Ayda oldu çok şükür çok mutluyum çok da istiyordum Allah nasip ederse heyecanla kavuşmayı bekliyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar