Sizin bebe─činizin cinsiyeti ne?­čĄ░

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif kpln taraf─▒ndan olu┼čturulan Sizin bebe─činizin cinsiyeti ne?­čĄ░ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 5,763 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 54 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Sizin bebe─činizin cinsiyeti ne?­čĄ░
Konbuyu ba┼člatan Elif kpln
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Benim iki o─člumdan sonra ┼č├╝k├╝rler olsun Rabbime bir k─▒z─▒m olacak­čĄ░­čĺť
Screenshot_20210404_104143.jpg

Eymenbugra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Mart 2021
Benim de b─▒ o─člum var k─▒z da ├žok istiyoduk ┼č├╝k├╝r nasip oldu ­čą░

Elif kpln

Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Benimde k─▒z─▒m olucak ─░n┼čaAllah
Rabbim sa─č salim sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin ac─▒s─▒n─▒ g├Âstermesin Rabbim
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Benim bir k─▒z─▒m var yine Bi k─▒z─▒m olucak san─▒r─▒m bu y─▒l k─▒z senesi
Olsun cnm hay─▒rl─▒s─▒ olsun sa─čl─▒kl─▒ hay─▒rl─▒ evlat olsunda insano─člu i┼čte iki meyveden de tatmak istiyor ama Rabbim hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin

Bahar T

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2021
Rabbim sa─č salim sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin ac─▒s─▒n─▒ g├Âstermesin Rabbim
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Olsun cnm hay─▒rl─▒s─▒ olsun sa─čl─▒kl─▒ hay─▒rl─▒ evlat olsunda insano─člu i┼čte iki meyveden de tatmak istiyor ama Rabbim hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin
Aynen can─▒m sagolas─▒n ben hep erkektir diyordum sadece ben degil herkes ├Âyle diyordu ultrason ka─č─▒d─▒ att─▒m buraya herkes erkek demi┼čti k─▒z dedi doktor ┼ča┼č─▒rd─▒k ama Allah hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin evlat sevgisi cok ba┼čka

Elif kpln

Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Aynen can─▒m sagolas─▒n ben hep erkektir diyordum sadece ben degil herkes ├Âyle diyordu ultrason ka─č─▒d─▒ att─▒m buraya herkes erkek demi┼čti k─▒z dedi doktor ┼ča┼č─▒rd─▒k ama Allah hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin evlat sevgisi cok ba┼čka
Aynn ├Âyle cnm

2 melek annesiyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Bir kizim bir oglum var suanlik hic d├╝┼č├╝nm├╝yorum rabbim isteyene versin olanlarida rabbim onlara ba─č─▒┼člas─▒n

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst