Sma & Hipp hangi mama daha iyi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sma & Hipp hangi mama daha iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,866 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sma & Hipp hangi mama daha iyi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASlan_anası

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kilo aldıran güzel bir mama daha denemek istiyorum ama kusma yapmayan şu an aptamil AR kullanıyorum kızım içiyor ama bir mama daha denemek istiyorum yoksa değiştirmeden devam mı edeyim aptamile
Bence biraz devam et kızın daha küçük kırki çıkana kadar kulllan ve doktorun önerdiği mamayı al herkesin bebeği bir değil

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kilo aldıran güzel bir mama daha denemek istiyorum ama kusma yapmayan şu an aptamil AR kullanıyorum kızım içiyor ama bir mama daha denemek istiyorum yoksa değiştirmeden devam mı edeyim aptamile
Ben aptamil verdim hep cikartti hic sevmedi nurum simdi emiyor artk bakalm 🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hipp organik devam sütü dene canım ben çok memnunum gazda yapmadı kusmadı da

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bence biraz devam et kızın daha küçük kırki çıkana kadar kulllan ve doktorun önerdiği mamayı al herkesin bebeği bir değil
Aptamil önerdi ama işte bilmiyorum acaba değiştirsem mi diye düşündüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya maşallah paşama benim 😍 bizim kızda içiyor seviyor aslında aptamili ama bazen dili itiyor aç kalsın istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya maşallah paşama benim 😍 bizim kızda içiyor seviyor aslında aptamili ama bazen dili itiyor aç kalsın istemiyorum
Hipp organik devam sütü dene canım ben çok memnunum gazda yapmadı kusmadı da
Teşekkür ederim canım olmazsa bugün bir kutu alıp denemek istiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütün yetmiyor mu mama veriyorsun
Çok az sütüm canım çok geliyordu ilk başta kızım emmek istemiyor kilo kaybı olunca doktor mama takviyesine başlayın dedi şimdide sağıp veriyorum ya tükürüyor yada kusuyor anne sütünü

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Çok az sütüm canım çok geliyordu ilk başta kızım emmek istemiyor kilo kaybı olunca doktor mama takviyesine başlayın dedi şimdide sağıp veriyorum ya tükürüyor yada kusuyor anne sütünü
Anladım canım keşke anne sütü alsaydı neyse sağlıklı olsunlarda öyle böyle büyüyecek ler.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum değişir ama ben hipp combiotic kullandım gaz sıkıntısı vardı sma güzel kilo yapıyo. Dediler aldım onda da kabız oldu sma alacaksan da probiyotik alma comfort al

Tüm sayfalar yüklendi.