Sma optipro 2 devam sutu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Egebaby tarafından oluşturulan Sma optipro 2 devam sutu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,205 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Sma optipro 2 devam sutu
Konbuyu başlatan Egebaby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oglum 7 ayini bitiricek sutum yetersiz siye
2 kutu 400 gram
1kutu 1 kg
1 kutu 800 gram
Sma optipro 2 numara mama bitirdi
1 nisanda gene 800 gram mama aldim . Bu aldigim mamayi nedense icmek istemiyor kiiii biberonu gorunce deliye doner bitincede niye bitti siye aglardi . Amdi ise icmek istemiyorum diye agliyo . Mamadan kaynakli diye duaunuyorum cunku ishalde oldu ya salgin var yada mamadan kaynakli mamayi arastrdim sikayeti cok ishal konusunda son zamanlarda . Bu marka kullanip sorun yasayan oldu mu . Ya da sizler ne kullaniyorsunuz . Ek gidayada gectik gunde 2-3 defa veriyorum devam sutunu .
Fikir dusunce onerilerinizi yazarmisiniz lutfen mama kullanan anneler size ihtiyacim var . Gozume uyku girmiyo cok canim sikildi mamaya az oncede memeyle biberonu kandirsim verdim benle doymuyo cunku . Biberonada agliyo su verince sikinti yok .
Ishalse istahi kesiktir belki bebekler hasta oldugunda istahlarida kapaniyor sma bnde kullaniyorum gayet memnunum cnm

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ishalse istahi kesiktir belki bebekler hasta oldugunda istahlarida kapaniyor sma bnde kullaniyorum gayet memnunum cnm
Bende cok memnundum ama internetten sikayetleri okusan on kere daha dusunursun emin ol dun gece gozume uyku girmedi bocekginfen kursuna neler cikmis kutularda 😑😓. Doktorumuzla konustuk ilaca basladik ates kusma halsizlik vs yok ama ishal herseyi yiyo mama istemiyo . Dis cikarticaksa olabilir dedi doktor bekleyelim biraz ilac baslayalim dedi . Bir kac gun daha beklicem gecmezse kontrole goturucem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yeni mamaya Alışması 2 3 gün sürebiliyor. Gerçekten ishal mi yoksa cıvık kaka mı ikisi farklı şey (yetişkinlerde ki gibi olmuyor bebekler) neonatoloji bize günde 10dan fazla su gibi olan kaka ishal sayılır 5 - 6 defa civik kaka ya ishal demiyoruz dedi
Normalden farklilasti biranda sulandi sanci ve gazla basladi huysuzluk ve arsindan koca gece uykusizluk geldi pes pese ves dk arayla 4 bez degistim tam bitti derken tekrar yapti sabaha karsiydi ve daha ustune koca bir gun yapmaya devam etti canim . On olmadi bez sayisi ama ek gida alan bebeklerde gunde 7 den fazlasi ishal oluyor 🤷 gunde bir kere tek seferde hafif kati derlintoplu yapiyodu biran civikladi kokusu degisti ustune uykusuzluk huzursuzluk gaz eklenince adina ishalden baska birsey diyemedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar