Soğan kürü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Soğan kürü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Soğan kürü
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gözde sevim

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel Anneler .Yumurtlama Döneminde Soğan kürü içe bilirmiyim.bende Vaginal mantar varr onu iyileştirirmi?.Ve Hamilelikde düşünüyorum.6 aylık evliyim 7 Haftalık hamilelik kalbi dürdü 2 ay korunduk ama şimdi çok istiyorum.Vaginalda kızarıklık olduğu için biraz korkuyorumki yine aynı şeyleri yaşarım.Ama çok istiyorum.

Seccill

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel Anneler .Yumurtlama Döneminde Soğan kürü içe bilirmiyim.bende Vaginal mantar varr onu iyileştirirmi?.Ve Hamilelikde düşünüyorum.6 aylık evliyim 7 Haftalık hamilelik kalbi dürdü 2 ay korunduk ama şimdi çok istiyorum.Vaginalda kızarıklık olduğu için biraz korkuyorumki yine aynı şeyleri yaşarım.Ama çok istiyorum.
İlk olarak mantarı tedavi ettir senin için ve bebek için daha iyi olur hamile kalırsan tedavi kısıtlanır ve çok zorluk çekersin daha sonra yumurtlama dönemini takip et ve inş hamile kalırsın canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım soğan kürü kist düşürmek ve bebek düşürmek için kullanılıyor mantara fayda ettiğini duymadım mantar için ayrı tedavi yöntemleri var doktora gitmeni öneririm

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Soğan kürü iyi gelmezmii.?
Tampon falan etdiler 10 gün.tedavi oldum Ama kızarıklık azda olsa var
Canım soğan kürü kist düşürmek ve bebek düşürmek için kullanılıyor mantara fayda ettiğini duymadım mantar için ayrı tedavi yöntemleri var doktora gitmeni öneririm
çocuk düşürmekmi?Ben öyle duymamışdım.hamilelik düşünenler için en etkili kür diye duymuşdum ben

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Soğan kürü, kilo vermeye yardımcı olan ve bunun yanında iyi huylu prostat büyümesi, miyom, polikistik over, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıkları tedavi edici özelliğe sahip olan doğal bir kürdür. Soğan, doğal antibiyotik olarak da bilinen bir sebzedir.
Diye yaziyor nette ablaminda cocugu olmuyor 12 yıldır tup Bebek aşılama denedi ama yinede olmadi sogan kuru havuc kuru maydanoz aslan pençesi bilmem ne birsuru sey icti ama doktorun dediklerini yapmadı sigarayi birakmadi kahve icmeyi birakmadi düzenli vitamin takviyesi kullanmadi otlarla soganla tek olmaz canim doktor tedavisi ile birlikte yaparsan daha etkili olur allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Soğan kürü, kilo vermeye yardımcı olan ve bunun yanında iyi huylu prostat büyümesi, miyom, polikistik over, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıkları tedavi edici özelliğe sahip olan doğal bir kürdür. Soğan, doğal antibiyotik olarak da bilinen bir sebzedir.
Diye yaziyor nette ablaminda cocugu olmuyor 12 yıldır tup Bebek aşılama denedi ama yinede olmadi sogan kuru havuc kuru maydanoz aslan pençesi bilmem ne birsuru sey icti ama doktorun dediklerini yapmadı sigarayi birakmadi kahve icmeyi birakmadi düzenli vitamin takviyesi kullanmadi otlarla soganla tek olmaz canim doktor tedavisi ile birlikte yaparsan daha etkili olur allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Diye yaziyor nette ablaminda cocugu olmuyor 12 yıldır tup Bebek aşılama denedi ama yinede olmadi sogan kuru havuc kuru maydanoz aslan pençesi bilmem ne birsuru sey icti ama doktorun dediklerini yapmadı sigarayi birakmadi kahve icmeyi birakmadi düzenli vitamin takviyesi kullanmadi otlarla soganla tek olmaz canim doktor tedavisi ile birlikte yaparsan daha etkili olur allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏
Can teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.Biz zaten tedavi oluyoruz Eşimle beraber.Eşimde mikrop çıkdı 2 ay tedavi olunduk.Ama kızarıklık var diyee vaginada o yüzde doktor diyor .kızarıklık gitsin sonraa ben azeriyim bizde Eroziya diyolar yani mantar gibi bir şey onuda tek çaresi yandırarak yok etmek yani bir ilaç var onunla yandırıyolar onuda ben istemiyorum o yüzden diyorumki böyle doğal yollarlaa bir şey yapabilirmiyim acabaa

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Soğan kürünü adetin bittikden 3 gün sonra başlıyorsun günde 2 defa 15 gün içip bırakıyorsun. Bunu 3 ay yapıyorsun canım. Bendede mantar vardı ben çok faydasını gördüm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tampon falan etdiler 10 gün.tedavi oldum Ama kızarıklık azda olsa var

çocuk düşürmekmi?Ben öyle duymamışdım.hamilelik düşünenler için en etkili kür diye duymuşdum ben
Canım Bizim burda bi doktor var düşük yapanlara soğan kürü yaptırıp içiriyordu benim yengemede yaptırdı refakatçi yapıp getiriyor kontrollü olarak içiriyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soğan kürünü adetin bittikden 3 gün sonra başlıyorsun günde 2 defa 15 gün içip bırakıyorsun. Bunu 3 ay yapıyorsun canım. Bendede mantar vardı ben çok faydasını gördüm
Bunu bilmiyordum kuzum teşekkür ederim ❤️

Masal diyari

Kayıtlı Üye
rank
Can teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.Biz zaten tedavi oluyoruz Eşimle beraber.Eşimde mikrop çıkdı 2 ay tedavi olunduk.Ama kızarıklık var diyee vaginada o yüzde doktor diyor .kızarıklık gitsin sonraa ben azeriyim bizde Eroziya diyolar yani mantar gibi bir şey onuda tek çaresi yandırarak yok etmek yani bir ilaç var onunla yandırıyolar onuda ben istemiyorum o yüzden diyorumki böyle doğal yollarlaa bir şey yapabilirmiyim acabaa
Tek çözüm yolu kesinlikle yap kimseyi dinleme beni dinle ciddiyim. Kuru dut varya kaynat suyunu devamlı iç ve eczane de zalain krem var onu al devamlı onuda önüne sür hiç bir şey in kalmaz yemin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar