Sorum var Şohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Şohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şohbet
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk evlendiğim sene kirada oturdum eşimin yeğenleri evlendiğim ilk haftalardan itibaren sürekli bize geliyorlardı hiç rahat edemiyorudum kendi evimde bıkmıştır artık sonra kaynanamlara taşındık bir sene oturduk pek gelmez oldular. Şimdi evimizin inşaatı bittiği için kendi evimize göçtük yaklaşık 2 aydır. Ben tekrar gelmeye başladılar sinirlerim bozuldu eşimi evden kovdum anlasınlar diye eşim gitmem dedi bağırdım çağırdım sinirlerime hakim olamadım en son da çekip gittiler 😠 artık bu konuda tahammülüm kalmamış psikolojimk olarak çünkü gerçekten çok bıktırdılar bunların yüzünden eşimle sürekli kavga ediyorduk

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ilk evlendiğim sene kirada oturdum eşimin yeğenleri evlendiğim ilk haftalardan itibaren sürekli bize geliyorlardı hiç rahat edemiyorudum kendi evimde bıkmıştır artık sonra kaynanamlara taşındık bir sene oturduk pek gelmez oldular. Şimdi evimizin inşaatı bittiği için kendi evimize göçtük yaklaşık 2 aydır. Ben tekrar gelmeye başladılar sinirlerim bozuldu eşimi evden kovdum anlasınlar diye eşim gitmem dedi bağırdım çağırdım sinirlerime hakim olamadım en son da çekip gittiler 😠 artık bu konuda tahammülüm kalmamış psikolojimk olarak çünkü gerçekten çok bıktırdılar bunların yüzünden eşimle sürekli kavga ediyorduk
Ay yok artık ya 🤦🏻‍♀️insanlar cidden zıvanadan çıktı 🤦🏻‍♀️onlar gelince açma kapıyı filan 1 gelir 2 gelir 3. Ye de insan olan anlar zaten o ne ya kendi evleri barklafo yok mu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyiyi yaptın ben de öyle şeyler çok sevmem
Kızlar ilk evlendiğim sene kirada oturdum eşimin yeğenleri evlendiğim ilk haftalardan itibaren sürekli bize geliyorlardı hiç rahat edemiyorudum kendi evimde bıkmıştır artık sonra kaynanamlara taşındık bir sene oturduk pek gelmez oldular. Şimdi evimizin inşaatı bittiği için kendi evimize göçtük yaklaşık 2 aydır. Ben tekrar gelmeye başladılar sinirlerim bozuldu eşimi evden kovdum anlasınlar diye eşim gitmem dedi bağırdım çağırdım sinirlerime hakim olamadım en son da çekip gittiler 😠 artık bu konuda tahammülüm kalmamış psikolojimk olarak çünkü gerçekten çok bıktırdılar bunların yüzünden eşimle sürekli kavga ediyor

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay yok artık ya 🤦🏻‍♀️insanlar cidden zıvanadan çıktı 🤦🏻‍♀️onlar gelince açma kapıyı filan 1 gelir 2 gelir 3. Ye de insan olan anlar zaten o ne ya kendi evleri barklafo yok mu
Evlerinden çok bizde zaman geçirmek istiyorlar canım hele biri de askerde o daha beter bizde yatıp kalkası geliyor 2 ay sonra askerliği bitecek yine başlamaz umarım onların yüzünden eşimle 1 hafta küs kaldığım zamanları hatırlıyorum ben birbirimizin kalbini kırdık hep, gündüz bütün gün eşimin yanında oldukları zamanda bile akşam bizde oluyorlardı cidden usandırmışlardı eşimle konuştum zaten eskiye dönmeyelim çok kötü şeyler olur ayrılığa kadar gideriz dedim uyardım eşim yüz vermezse kabul etmezse gelemezler

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ne düşüncesiz insanlar var ya, istemediklerini anlamayacak kadar akılsız mı bunlar yoksa çocuk mu 🤔 yaşları küçük mü cnm

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyiyi yaptın ben de öyle şeyler çok sevmem
Aynen canım, canım sıkılıyor yüz yüze bakıyoruz diye ama çıldırttılar artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne düşüncesiz insanlar var ya, istemediklerini anlamayacak kadar akılsız mı bunlar yoksa çocuk mu 🤔 yaşları küçük mü cnm
Her şeye akılları yetiyor canım anlıyorlar ama anladıkça karez yapıyorlar daha çok geliyorlar bide onun teyzesi kocamın eskiden çıktığıymış sürekli kocama ondan bahsediyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her şeye akılları yetiyor canım anlıyorlar ama anladıkça karez yapıyorlar daha çok geliyorlar bide onun teyzesi kocamın eskiden çıktığıymış sürekli kocama ondan bahsediyorlar
İnsan sevilmediğini istemediğini anlamaz mı bilnşyorum
Anlıyorlar canım ama anlamazlıktan geliyorlar

Serhildaninannesi21

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk evlendiğim sene kirada oturdum eşimin yeğenleri evlendiğim ilk haftalardan itibaren sürekli bize geliyorlardı hiç rahat edemiyorudum kendi evimde bıkmıştır artık sonra kaynanamlara taşındık bir sene oturduk pek gelmez oldular. Şimdi evimizin inşaatı bittiği için kendi evimize göçtük yaklaşık 2 aydır. Ben tekrar gelmeye başladılar sinirlerim bozuldu eşimi evden kovdum anlasınlar diye eşim gitmem dedi bağırdım çağırdım sinirlerime hakim olamadım en son da çekip gittiler 😠 artık bu konuda tahammülüm kalmamış psikolojimk olarak çünkü gerçekten çok bıktırdılar
Kimse için esinle arani bozma canım onların yüzüne karşı söyle gelmelerini istemediğini yüzsüz deyilerse artık gelmezler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evlerinden çok bizde zaman geçirmek istiyorlar canım hele biri de askerde o daha beter bizde yatıp kalkası geliyor 2 ay sonra askerliği bitecek yine başlamaz umarım onların yüzünden eşimle 1 hafta küs kaldığım zamanları hatırlıyorum ben birbirimizin kalbini kırdık hep, gündüz bütün gün eşimin yanında oldukları zamanda bile akşam bizde oluyorlardı cidden usandırmışlardı eşimle konuştum zaten eskiye dönmeyelim çok kötü şeyler olur ayrılığa kadar gideriz dedim uyardım eşim yüz vermezse kabul etmezse gelemezler
Ya iyife kocaman insan ne işi var evli barklı insanlafon evinde 🤦🏻‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
sevmiyrosan acik de kendilerne belki gelemezler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar