Sohbet 🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Sohbet 🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 887 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet 🫶
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız napyosnz bı kaç gündür giremiyorum 🌹
Şükür iyiym canım kayroş uyuyor eşim daha az önce işten geldi bende yemek için onu beklemiştim ama beyfendi aç değilmiş şimdi kendi karnımı doyuruo yatacağım. Sen nasılsın

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bu yeni nesil W kuşağı çok yaramaz bambaşkalar 🤣🤣
Hem çok zeki bazı hareketlerine şaşıyorum hemde hiç durmuyo enerji tavan 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür iyiym canım kayroş uyuyor eşim daha az önce işten geldi bende yemek için onu beklemiştim ama beyfendi aç değilmiş şimdi kendi karnımı doyuruo yatacağım. Sen nasılsın
İyiyim canım teşekkür ederim iyiliğin daim olsun benden prenses i Yeni uyuttumm kafamı yastığa koyduğum gibi giderim 😅

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim canım teşekkür ederim iyiliğin daim olsun benden prenses i Yeni uyuttumm kafamı yastığa koyduğum gibi giderim 😅
Çok şükür iyiyiz canım bebişle ablasını uyuttum telefona bakınıyordum sen nasılsın
Bende daha Yeni uyuttumm canım saç telime kadar yorgunum uyucam inşallah 😅

Aynen gördükçe ben yorulup bitiyorum bakıyorum tık yok biraz durayım oturayım yok😂 maşallah hepsine 🧿
Canları sağ olsun da 😅 gerisi önemli değil

Aynen gördükçe ben yorulup bitiyorum bakıyorum tık yok biraz durayım oturayım yok😂 maşallah hepsine 🧿
Canları sağ olsun da 😅 gerisi önemli değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar