Son 10 gün 🥺😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Son 10 gün 🥺😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,857 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son 10 gün 🥺😍😍😍
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Güzel kızıma kavuşmaya son 10 gün inanamıyorum nasıl geçti bu kadar zaman 🥺 aşırı duygusal aşırı halsiz garip bir haldeyim sadece günler bşr an önce gelsin istiyorum 🥰sizde durumlar nasıl kaç gün kaldı 😇
Şükür kuzum 10 günde göz açıp kapayıncaya kadar gecer de prensesini kucağına sağ salim alırsın inşallah. Annelik değişik bir his benim ilk gebeliğim ve çok farklı duygular içindeyim 😍 son 123 gün bizim daha çok var ❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Güzel kızıma kavuşmaya son 10 gün inanamıyorum nasıl geçti bu kadar zaman 🥺 aşırı duygusal aşırı halsiz garip bir haldeyim sadece günler bşr an önce gelsin istiyorum 🥰sizde durumlar nasıl kaç gün kaldı 😇
Oh ne güzel bitirmişsin rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah benim daha 170 günüm kalmış 🙄

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı saglikli gelir prenses insllh cnm bnm şafak karmaşık artık bı hafta snra Allah izin verirse belli olur🤭😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kuzum 10 günde göz açıp kapayıncaya kadar gecer de prensesini kucağına sağ salim alırsın inşallah. Annelik değişik bir his benim ilk gebeliğim ve çok farklı duygular içindeyim 😍 son 123 gün bizim daha çok var ❤️
İnanki ikinci de olsa üçüncü de olsa aynı his aynı duygular sağlıkla kavuş sende canım benim 🥰🥰🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıcakla al canım kızını kucağına İnşallh sayılı gün çabuk geçer bize daha çok 167 gün
Bir bakarsın geçmiş sende son günler geldi dersin canım 🤲💞

Sağlıcakla al canım kızını kucağına İnşallh sayılı gün çabuk geçer bize daha çok 167 gün
Oh ne güzel bitirmişsin rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah benim daha 170 günüm kalmış 🙄
Aynı günleri devirdik canım banada bitmez geliyordu şimdi bakıyorum da su gibi geçmiş meğer 🤲🤲🥺

Aynı günleri devirdik canım banada bitmez geliyordu şimdi bakıyorum da su gibi geçmiş meğer 🤲🤲🥺
Hayırlı saglikli gelir prenses insllh cnm bnm şafak karmaşık artık bı hafta snra Allah izin verirse belli olur🤭😊
Hadi inşallah canım belli olunca yaz mutlaka 😍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ee hadi bakalim yolun sonu görünüyor 😍😍 sağlıkla gelsin prensesin annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar