Son 8

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 0 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Son 8 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 142 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 8
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bbb
B

Bbb

Guest
Anneler ve anne adayları şuan 34+2 olarak görünsek de uygulamada aslında 37 haftalık olmuşuz. Dün nst ye bağladılar aşırı sancım çıktı. Fakat ben ne sancı ne ağrı yaşamadım. Bugün sabah 9 da tekrar çağırdı doktorum nst ye bağladılar bu sefer de ne sancı ne hareket bebek fazla fazla sakindi. Alttan muane oldum açılmam yok. Doktor afedersiniz elini soktuğu gibi bebek o kadar yukarı çıktı ki anlatamam. Yeri çok geniş olduğu için kanala oturmuyor rahat rahat yukarı çıkıyor dedi. 3 tane ciğer geliştirici iğne verdi. 1 Ekim de tekrar çağırdı büyük ihtimalle doğum olacak dedi. Bebek strese girmesin dedi. Ama ben çoktan strese girdim. Böyle birşey yaşayan oldu mu? Neler yaptınız nasıl geçti? Sezaryen san çok çok korkuyorum aşırı stresliyim nolur bana yardımcı olun.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana akıl verin lütfen. Kaynanam da eskiden hastane mi vardı sancın suyun gelmeden gidip doğurma çocuğu diyo. Ne yapıcam ben böyle ya 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana akıl verin lütfen. Kaynanam da eskiden hastane mi vardı sancın suyun gelmeden gidip doğurma çocuğu diyo. Ne yapıcam ben böyle ya 😭

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.