Son adetim 20 aralik 2021

• Konbuyu başlatan AyşeFM
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AyşeFM tarafından oluşturulan Son adetim 20 aralik 2021 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 758 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son adetim 20 aralik 2021
Konbuyu başlatan AyşeFM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
A

AyşeFM

Guest
Merhaba, 5-6 haftalık hamileyim. Aranizda var mı acaba aynı haftalarda? Ne hissediyorsunuz? Bende hiç belirti yok hâlâ, normal mi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba, 5-6 haftalık hamileyim. Aranizda var mı acaba aynı haftalarda? Ne hissediyorsunuz? Bende hiç belirti yok hâlâ, normal mi?
Ben 11. Haftadayim hala belirtim yok😁

Son düzenleme:

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Kiz allah iyliyini versin 5.6 hefdede insan ne his ede biler ki o hen uz coook kucuk minacik bi wey tabikide his etmeyeceksin sen onun hereketlerini en tez 17 hafdandan sonra olmasada 22 hafdana kadar his edersin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Valla kuzum ben gebeliğini öğrendiğim de 1.5 aylıktım ona rağmen hiç bir belirti yoktu 8 haftalık olunca mide bulantısı vs başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar