Sorum var Son aylarda artan kusma

• Konbuyu başlatan Ysn.ak
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ysn.ak tarafından oluşturulan Son aylarda artan kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son aylarda artan kusma
Konbuyu başlatan Ysn.ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam hanımlar 37. Haftamdayim dün gece kusmaktan uyuyamadım ilk gebeliğim, çok kusma ve baş dönmesi oldu ikinci defa geçen haftada bir kere olmuştu ishalle beraber bu hafta sadece çok fazla kusma oldu neden oluyor yaşayan varmı??
Acaba doğum belirtisi mi ki ?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar 37. Haftamdayim dün gece kusmaktan uyuyamadım ilk gebeliğim, çok kusma ve baş dönmesi oldu ikinci defa geçen haftada bir kere olmuştu ishalle beraber bu hafta sadece çok fazla kusma oldu neden oluyor yaşayan varmı??
Geçmiş olsun canım benimde bir ara oldu 1 satte 3 defa kustum ve rengi farklı faklı olunca hemen hastaneye gittim kan idrar filan verdim bir serum sonucu iyi oldum şükür ama bana sıcaktan demişti dr bi daha hava sıcak saatlerinde dışarı çıkma ve ayaklarını sıcak tut üşütme demişti canım çok dikkat ettim bunlara ve şükür bi daha olmadı sen de ihmal etme cnm sonra gitmedik diye kendimize kızıyoz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doğum belirtisi bunlar endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar