Sorum var Son zamanlarda uykusuzluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Son zamanlarda uykusuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 286 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son zamanlarda uykusuzluk
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 37+6 haftalık hamileyim geceleri bir saatte bir tuvalete kalkıyorum kalkmazsam tutarsam sancı yapıyor bel ve özellikle sağ bacağım çok ağrıyor iki gündür gündüzleri de bel ağrısı var doktor idrar yolu enfeksiyonu var demişti 5 gündür antibiyotik kullanıyorum ama anladığım kadarıyla karnımın şekline bakınca bebek yan şekilde duruyor sürekli kafasını aşağıda döndürmeye çalışıyor ve ağrım acım çok oluyor karnım taş gibi tuvaletim var diye gidiyorum ama yok öyle hissettiriyor hayırlısı ile doğsa da rahatlasam artık gerçekten

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 37+6 haftalık hamileyim geceleri bir saatte bir tuvalete kalkıyorum kalkmazsam tutarsam sancı yapıyor bel ve özellikle sağ bacağım çok ağrıyor iki gündür gündüzleri de bel ağrısı var doktor idrar yolu enfeksiyonu var demişti 5 gündür antibiyotik kullanıyorum ama anladığım kadarıyla karnımın şekline bakınca bebek yan şekilde duruyor sürekli kafasını aşağıda döndürmeye çalışıyor ve ağrım acım çok oluyor karnım taş gibi tuvaletim var diye gidiyorum ama yok öyle hissettiriyor hayırlısı ile doğsa da rahatlasam artık gerçekten
Rabbim kolaylık versin kuzum sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun 🙏 aynı sorun bende de var maalesef sonlara doğru diye normal herhalde Allah kolaylık versin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.