Sorum var Sona doğru 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem tarafından oluşturulan Sona doğru 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,902 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sona doğru 😊
Konbuyu başlatan Ebrulimeryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Rabbim yardımcın olsun canım ❤️
Benimde ikinci olucak kuzum bende de tüm duygular karışık ama en baskın olanı korku😏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet birde lohusaligi var bunun ben hem gebelikte hemde lohusalıkta yanmistim ikinci oğlumda şimdi kızımda yakıyor 😆🤭
😂 Daha karnınızdayken yakmaya başlıyorlar canım 😂 daha gazlı günleri var ek gıdası emekleme yürüme oo var da var ,😂 ya canları sağ olsunda herşeye dayanıyor anne yüreği Rabbim acılarını göstermesin 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Maşallah kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar