Sorum var Sona doğru 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem tarafından oluşturulan Sona doğru 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,896 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sona doğru 😊
Konbuyu başlatan Ebrulimeryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Rabbim yardımcın olsun canım ❤️
Benimde ikinci olucak kuzum bende de tüm duygular karışık ama en baskın olanı korku😏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet birde lohusaligi var bunun ben hem gebelikte hemde lohusalıkta yanmistim ikinci oğlumda şimdi kızımda yakıyor 😆🤭
😂 Daha karnınızdayken yakmaya başlıyorlar canım 😂 daha gazlı günleri var ek gıdası emekleme yürüme oo var da var ,😂 ya canları sağ olsunda herşeye dayanıyor anne yüreği Rabbim acılarını göstermesin 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Maşallah kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar