Sorum var Sonunda doğurdumm annişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Sonunda doğurdumm annişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,372 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdumm annişler
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sonunda doğum yaptım annişler yatış vermişlerde acılmam zor pldu6cm açıldı fazla acılma olmayınca suni verdiler öyle açıldıenson dün gece akşam 9da dopdu oğluşum ama Küvezde😶😓bunalmış brbğim soluksuz kalmış oğluşum azönce gördüm kendini minik oğlum bu arada aynı babası😊🤩
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🙏 Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah 🙏

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sonunda doğum yaptım annişler yatış vermişlerde acılmam zor pldu6cm açıldı fazla acılma olmayınca suni verdiler öyle açıldıenson dün gece akşam 9da dopdu oğluşum ama Küvezde😶😓bunalmış brbğim soluksuz kalmış oğluşum azönce gördüm kendini minik oğlum bu arada aynı babası😊🤩
Hayırlı olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün toplamda kac saat sanci çektin dikişler hissettin mi deneyimleri paylaşabilirsin 😍😍😍

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşaallah yanınada çabucak gelsin minik yakışıklı🥰💞

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün inşallah 💕🌹

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün toplamda kac saat sanci çektin dikişler hissettin mi deneyimleri paylaşabilirsin 😍😍😍
Sagol canım allh razı olsun canım gece 12den diğer gün akşam 9a kadar toplam 21saat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagol canım allh razı olsun canım gece 12den diğer gün akşam 9a kadar toplam 21saat
Dikiş var cnm keside atıldı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar