Sorum var Sorum acil kızlar darbe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💜Bir prenses bir prens a tarafından oluşturulan Sorum acil kızlar darbe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 725 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum acil kızlar darbe
Konbuyu başlatan 💜Bir prenses bir prens a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Kızlar karnıma 2 yaşındakı kizım düştü ikimizde uyuyorduk ama
Kızım uyanmıştı karyolanın üstünde zıplayarak oyun oynuyordu birden bire ne oldunu anlayamadım ama şuan karnımda ağrı var ve bebeğimin hareketleri azaldı sizce bebe ğime bişey olmuş mudur varmi benim gibi olanlar acil cevap bekliyorum anneler lütfen yardımcı olunn bana

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Bence Bi hastaneye git ultrasona baksınlar bende karnımın üstüne düşmüştüm ancak ahrım yoktu yine de gittim aklında kalmasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım uyanmıştı karyolanın üstünde zıplayarak oyun oynuyordu birden bire ne oldunu anlayamadım ama şuan karnımda ağrı var ve bebeğimin hareketleri azaldı sizce bebe ğime bişey olmuş mudur varmi benim gibi olanlar acil cevap bekliyorum anneler lütfen yardımcı olunn bana
Acilden bakarlar

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Acilde hemen bakarlarmı kuzum 32+4 haftalık Dua et cnım bebeğime bişey olmasın birde erken doğum olmasın istiyorum
Cnn sen iyi düşün iyi olsun erken dogum olmasın diye hemen gitmelisin bence tatlım öyle bir sorun varsa serum la iğneyle durdururlar balim ben kaç kere gittim zaman gecirme bence ınş birşey yoktur dur balim hemi içinde rahat eder acil hemen müdahale ediyor git durumu konuş dualarim senin le askim Allah in izni ile birşey olmaz balim bizi de haberdar et kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım keşke hemen doktora görünseydin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar