Sorum var Sorum aşağıdadır 😇🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Sorum aşağıdadır 😇🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,147 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum aşağıdadır 😇🥰
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler humana stil tea çayı ve humana kimyonlu rezene çayından kullanan var mı ben buqün aldım maqlum yarın doğuma qireceqim her ihtimale karşı yanım da olsun istedim ama işe yarıyor mu onu bilemedim 🤔
Ben kullanıyorum canım ama fark var mı bilemedim. Son zamanlar biraz, stresli zaman geçiriyorum bu yüzden sütüm Bi azalıyor Bi çok geliyor. Ama ilk zamanlar etkiliydi ne zaman stres başladı o zaman, sütümde dalgalanma oldu. Ama arkadaşlarım kullanıyor hepsi memnun kuzucum. Kimyonlu rezene çayından da çok memnun olan arkadaşlarım var. Zaten en iyisi humana'nın ürünleri. Tabi herkeste aynı etki etmeyebilir. Sen ihmal etmeden iç bide bol su tüket. Sütün gelmesi, için bol bol hurma ye. İnşallah herşey istedigin gibi olur 😍

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullanıyorum canım ama fark var mı bilemedim. Son zamanlar biraz, stresli zaman geçiriyorum bu yüzden sütüm Bi azalıyor Bi çok geliyor. Ama ilk zamanlar etkiliydi ne zaman stres başladı o zaman, sütümde dalgalanma oldu. Ama arkadaşlarım kullanıyor hepsi memnun kuzucum. Kimyonlu rezene çayından da çok memnun olan arkadaşlarım var. Zaten en iyisi humana'nın ürünleri. Tabi herkeste aynı etki etmeyebilir. Sen ihmal etmeden iç bide bol su tüket. Sütün gelmesi, için bol bol hurma ye. İnşallah herşey istedigin gibi olur 😍
Canım benim çok teşekkür ederim inşallah hemen sütüm gelir diye dua ediyorum 🥰🧡

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Güzel anneler humana stil tea çayı ve humana kimyonlu rezene çayından kullanan var mı ben buqün aldım maqlum yarın doğuma qireceqim her ihtimale karşı yanım da olsun istedim ama işe yarıyor mu onu bilemedim 🤔
Kuzum bu humananın ürünlerini memnuniyetini çoğu kişiden duyuyorum bakalım benimde doğumdan sonra ihtiyacım olur ise bende kullanırim ama inşallah sütüm çok olur da ihtiyacım olmaz

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu humananın ürünlerini memnuniyetini çoğu kişiden duyuyorum bakalım benimde doğumdan sonra ihtiyacım olur ise bende kullanırim ama inşallah sütüm çok olur da ihtiyacım olmaz
İnşallah canım benim bolbol sitelerimiz olsun evlatlarımız da bizi emsin 🤲🏻🥰 ilk hamileligimde maşallah sütüm vardı ama oğlum beni emmedi 4 ay boyunca sagarak vermiştim inşallah bu bebeğim beni emer 🙏 annesini emen bebeklere bayılıyorum 😇

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım benim bolbol sitelerimiz olsun evlatlarımız da bizi emsin 🤲🏻🥰 ilk hamileligimde maşallah sütüm vardı ama oğlum beni emmedi 4 ay boyunca sagarak vermiştim inşallah bu bebeğim beni emer 🙏 annesini emen bebeklere bayılıyorum 😇
Bende kuzum emen çocukları seviyorum benim kızım anne sütü emmedi 2 ay emdi sonra bıraktı 8 aydır mama veriyorum ve çok zor gerçekten anne sütü almadığı zaman inşallah oğlum öyle yapmaz elimden geldiğince emziricem hiç mama vermicem inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Humana stil tea arkadaşım kullandı çok iştahını açtı dedi bıraktı bana verdi doğum yaptigimda yemek yiyemedim caydan mi ne şimdide benim iştahım çok açıldı caydan sinra ilk başlarda rezene içtim hastanede o zaman sütüm daha iyiydi dogadan rezene sallama çay iç hastanede hep onu içtim yanına ketılda al kaynat kaynat ic

Stres yapma kuzuş noldu

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma kuzuş noldu
Kayınvalide bide görümcemin kızı yüzünden kuzucum. Geçenlerde bize geldiler. Torununa bakıyor görümcemin kızına. Tutturdu Kucagına oturcak anne daha kızım olmaz diyorum söz vermiş torununa. Ve dedigini yaptı. O gün bütün gün torunu burcu yani Bi rahat bırakmadı kızımı uyarıyorum inadına ayagına dokunuyor yüzüne dokunuyor çekiyoruz odaya, emzirmeye gidiyorum peşimde Kucagıma ver ananem alabilirsin dedi bana seversin dedi diyor. Daha 4 yaşında nasıl ben sevdireyim. Kıskanmasın diye başından öptürttüm elinden sevdirttim. 2 dk durmadı o gün sütüm 10 ML çıkmadı sagdım sütüm kesildi diye ödüm koptu. İlk defa kızım bütün gün agladı susturamadık ne emdi ne mama yedi nede uyudu aglamaktan maf oldu. 2 gün uykusundan hep sıçradı. Daha bir sürü şey anlatmakla bitmez emin ol canım ☹️😔

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
b
bende kullanmadım ama bende stresli olduğum zamnlarda benimde süt azaliyo moralim iyi olunca çoğalıyor stresimin tek sebebide eşim 🙄🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayınvalide bide görümcemin kızı yüzünden kuzucum. Geçenlerde bize geldiler. Torununa bakıyor görümcemin kızına. Tutturdu Kucagına oturcak anne daha kızım olmaz diyorum söz vermiş torununa. Ve dedigini yaptı. O gün bütün gün torunu burcu yani Bi rahat bırakmadı kızımı uyarıyorum inadına ayagına dokunuyor yüzüne dokunuyor çekiyoruz odaya, emzirmeye gidiyorum peşimde Kucagıma ver ananem alabilirsin dedi bana seversin dedi diyor. Daha 4 yaşında nasıl ben sevdireyim. Kıskanmasın diye başından öptürttüm elinden sevdirttim. 2 dk durmadı o gün sütüm 10 ML çıkmadı sagdım sütüm kesildi diye ödüm koptu. İlk defa kızım bütün gün agladı susturamadık ne emdi ne mama yedi nede uyudu aglamaktan maf oldu. 2 gün uykusundan hep sıçradı. Daha bir sürü şey anlatmakla bitmez emin ol canım ☹️😔
yaaa 😟 inşallah birdaha yaşamazsın inanki bu günlerde bende çok stre oluyorum bugün Sabah sağlık ocağına kan verdim gebelik için onun stresini yaşıyorum yarın çıkacak sonuç çok korkuyorum ağlamamak için zor tutuyorum kendimi inşallah birşey yoktur yaa kaldiramam ne yapacağımı bilemem deli olurum gerçekten çok büyük bir hata yaptım eşime güvenerek 🥺🥺bebegm daha 2 ayı yeni bitti çok küçük aldırmayı bule düşünüyorum bazen ki ben aldirmaya o kadar karşı çıkan insanim😞😞😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar