Sorum var detaylı ultrason çektiren varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2prenses annesi tarafından oluşturulan Sorum var detaylı ultrason çektiren varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var detaylı ultrason çektiren varmi
Konbuyu başlatan 2prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2prenses annesi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr detaylı ultrason çektiren varmi
Bu Benim üçüncü hamileliğim doktorların her istediğini yapıyorum ikili üçlü detaylı ultrason şeker yüklemesi kan uyuşmazlığı inesi sonuçta hepsi bebeğimizin ve Bizim sağlığımız için tâbi bide şimdi kovid çıktı onun için de ine bile oldum hemde ilk haftalarımda biontech
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu Benim üçüncü hamileliğim doktorların her istediğini yapıyorum ikili üçlü detaylı ultrason şeker yüklemesi kan uyuşmazlığı inesi sonuçta hepsi bebeğimizin ve Bizim sağlığımız için tâbi bide şimdi kovid çıktı onun için de ine bile oldum hemde ilk haftalarımda biontech
Vedee herşey gayet yolunda ilerliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vedee herşey gayet yolunda ilerliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar