Sorum var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cicejjkk tarafından oluşturulan Sorum var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,009 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var kizlar
Konbuyu başlatan Cicejjkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cicejjkk

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Perşembe günü doktora gittim acele acele baktı geçen gittiğimde güzel ilgilenmiş ti bebeğin minyon tipli dedi ne ne demek istedi anlamadım üzülüyorum.dogum Çarşamba günü uyuyamıyorum geceleri kafama çok taktım

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Perşembe günü doktora gittim acele acele baktı geçen gittiğimde güzel ilgilenmiş ti bebeğin minyon tipli dedi ne ne demek istedi anlamadım üzülüyorum.dogum Çarşamba günü uyuyamıyorum geceleri kafama çok taktım
Minyon tipli demek benim bildiğim kadarıyla küçük elli ayaklı kısa boylu olanlara falan denir böyle bazen bizde deriz ya yaşını gostermiyo minyon tipli falan diye bunda korkulacak bişey yokki canim içini ferah tut sen çıtı pıtı kibar bir bebis olacak demek istemis

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Minyon tipli demek benim bildiğim kadarıyla küçük elli ayaklı kısa boylu olanlara falan denir böyle bazen bizde deriz ya yaşını gostermiyo minyon tipli falan diye bunda korkulacak bişey yokki canim içini ferah tut sen çıtı pıtı kibar bir bebis olacak demek istemis
Bilmiyorum ki canım öle deyince bi an korktum kafama çok taktım sorduğumda zayıf falan dedi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki canım öle deyince bi an korktum kafama çok taktım sorduğumda zayıf falan dedi
Benim ilk cocugumada zayıf dediler 2800 doğdu 46 cm boyu vardı şimdi boyu okadar uzun değil ama kilosu maşallah yani 9 yaşında 35 e merdiven dayadı nerdeyse sağlıklı olsunlar da canim kilosuna falan dert etme sagsaglim alırsın insallah kucagina canim minigini

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk cocugumada zayıf dediler 2800 doğdu 46 cm boyu vardı şimdi boyu okadar uzun değil ama kilosu maşallah yani 9 yaşında 35 e merdiven dayadı nerdeyse sağlıklı olsunlar da canim kilosuna falan dert etme sagsaglim alırsın insallah kucagina canim minigini
Kilosuna takmıyorum.canim sağlık li olsun da yeter o gün gittiğimizde apar topar baktı pek ilgilenmedi kafama o kadar taktım ki minyon dedi ya uyuyamıyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Küçük tipli yani doktorlara da bir şey diyemeyiz bizden başka ne türlü hastalar geliyo benim doktorum da aynı bazen çok tatlı bazen stresli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar