Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,235 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalık gebeyim. Bu biraz garip soru olacak ama yaşayan varmi? Bende idrar enfeksiyonu vardı ve idrarimi yaparken karnımın sağ tarafına çok şiddetli bir ağrı giriyor. Enfeksiyon dan kaynaklı mi yoksa gebelikte yaşanacak bir durumu?

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalık gebeyim. Bu biraz garip soru olacak ama yaşayan varmi? Bende idrar enfeksiyonu vardı ve idrarimi yaparken karnımın sağ tarafına çok şiddetli bir ağrı giriyor. Enfeksiyon dan kaynaklı mi yoksa gebelikte yaşanacak bir durumu?
Bende 19 haftaligim canim benimde idrarimda cok enfeksiyon var her idrarda cok agriyor doktora kesin gorun enfeksiyon cocuga zarar weriyor

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Enfeksiyondandır.Çünkü normalde şiddetli sancı olmuyor gebelikte.

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım.Enfeksiyondandır.Çünkü normalde şiddetli sancı olmuyor gebelikte.
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 19 haftaligim canim benimde idrarimda cok enfeksiyon var her idrarda cok agriyor doktora kesin gorun enfeksiyon cocuga zarar weriyor
Teşekkür ederim canım. Doktorum ilaç verdi kullandım geçmiyor hala

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk zamanlarda oldu antibiyotik ve fitil kullandım geçti canim

Asya01

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuanda yaşıyorum hamile kalmadan hiç böyle bişey bilmezdim delirmek üzereyim kaşıntı yanma resmen şişmiş artık çok kötü nasil geçecek bilmiyorum 😒😒

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuanda yaşıyorum hamile kalmadan hiç böyle bişey bilmezdim delirmek üzereyim kaşıntı yanma resmen şişmiş artık çok kötü nasil geçecek bilmiyorum 😒😒
Aynı şekil bende bilmezdim ama çok zormus ya kaşıntı oluyor insan zaten sinir oluyor allahim yardımcımız olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk zamanlarda oldu antibiyotik ve fitil kullandım geçti canim
Bende antibiyotik verdi kullandım ama faydasını pek göremedim

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var canım doktor antibiyotik verdi yok fayda fitil verdi 3gun arayla fayda yok melhem verdi boş şimdi bı fitil verdi Neo penotran 7gunluk 2tane kaldı oda bi işe yaramadı 😔 cinsel ilişki yasak dedi dedim yanlızım zaten 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar