Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebim tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Zeynebim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Zeynebim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yine gözükmedi vajinalultrasonda hatta gebelik kaybolmuş dedi ama kand
a çikiyor Dr takip etcez dedi kafam çok karişti😢😢😢

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kana fazla guven olmuyomus doktorum bana oyle dedi benim hormon teslerimde ikiz gebelik degerlerinde cikiyo ama suan sadece tek gebelik geçiriyorum bende neden testlerim yuksek cikiyo diye sordum bbazenhata olabiliyo dedi ama insallah seninki benim gibi olmaz hayirlisiyla gorursun bebegini

Zeynebim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kana fazla guven olmuyomus doktorum bana oyle dedi benim hormon teslerimde ikiz gebelik degerlerinde cikiyo ama suan sadece tek gebelik geçiriyorum bende neden testlerim yuksek cikiyo diye sordum bbazenhata olabiliyo dedi ama insallah seninki benim gibi olmaz hayirlisiyla gorursun bebegini
İnşallah çok mutsuzum inanin beta ölçüm takibi verdi bakalim perşembe başka Bi doktora da gitcem😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bekle bakalım biraz daha canım gebelik nasıl kaybolur ki kendi kendine 🙄 beta hcg yükselmeye devam ediyorsa bebeğin de görünmesi lazım aslında inşallah görürsün bi daha gittiğinde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar