Sorum var Sorum varrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Sorum varrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum varrr
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kan sulandırılmış iğne vr protestan kullanan var mi birlikte bende var kan sulandırıcı doktor verdi progestanimda var kullansam onu da bişey olur mu sizce..
Kullanman gerekiyorsa aksatma canım önemli ilaçlar çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar kan sulandırılmış iğne vr protestan kullanan var mi birlikte bende var kan sulandırıcı doktor verdi progestanimda var kullansam onu da bişey olur mu sizce..
İkisini bir arada kullanman sıkıntı olmaz sana aksine çok faydası olur canım

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Progestan ı kapsül fitil olarak kullandım prulaton u da iğne olarak kullandım zaten bunlar bebek rahimde tutunsun düşük veya erken doğum olmasın diyedir, yanında normal haplarımı da kullandım 17. Haftaya kadar çok ağrılı oluyor iğnesi aynısıysa tabiki ama hiç bir sorun olmadı bende 29. Haftadayım artık☺️

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Progestan ı kapsül fitil olarak kullandım prulaton u da iğne olarak kullandım zaten bunlar bebek rahimde tutunsun düşük veya erken doğum olmasın diyedir, yanında normal haplarımı da kullandım 17. Haftaya kadar çok ağrılı oluyor iğnesi aynısıysa tabiki ama hiç bir sorun olmadı bende 29. Haftadayım artık☺️
Aksapar iğne kullanıyorum protestan inş benimki de tutunur allah razi olsun 😊

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım hamile kalmaya başlamadan önce doktorum vermişti birisi senin pıhtı atmaman için kan sulandırıcı iğne ya da ilaç veriyor diğeri de bebek düşmesin kanaman olmasın diye progesteron hormon ilacı veriyorlar zaten bunu vucut üretiyor ama bazen üretemediği durumda desteklemesi amacıyla veriyorlar

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablam şuan ikinci gebeliğin de ve her iki hamileliğindede kan sulandırıcı iğne kullandı şuan da kullanıyor önünde bebek düşme sorunu var pihtilasmadan dolayı. İkisinide kullanıyor bir sıkıntı yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar