sorum varrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan sorum varrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,857 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı sorum varrrrr
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Baska bir doktora daha gözüktün mu csnim yanılma ihtimalleri yüksek oluyor çünkü son haftalar da
selam kızlar 34 haftalik gebeyim bebegimin beyincik gelmemiş 100 100 zihinsel engelli olur dediler sonlandirmamiz lazim dediler kabul etmedim ama içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba beyinde kis ve su acikli var

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
selam kızlar 34 haftalik gebeyim bebegimin beyincik gelmemiş 100 100 zihinsel engelli olur dediler sonlandirmamiz lazim dediler kabul etmedim ama içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba beyinde kis ve su acikli var
Geçmiş olsun canım. Bunu bu haftaya kadar neden söylememiş doktorun? Bence de kesinlikle başka doktora görün ona göre şimdiden alman gereken önlemler olur, tedavi olur üzerinde durursun. Allah şifa versin 🤲

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
kafasında gecen ay 3 hafta geriden geliyo bi perinatoloji git dedi gıttım sonuc cok kötü yıkıldım resmen allahım verdiği canı ben nasil kiyarim yapamam tevkülden baska bi çarem yok ama içim hiç rahat değil benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kafasında gecen ay 3 hafta geriden geliyo bi perinatoloji git dedi gıttım sonuc cok kötü yıkıldım resmen allahım verdiği canı ben nasil kiyarim yapamam tevkülden baska bi çarem yok ama içim hiç rahat değil benim
gittim amerikan hastanesine kadar sonuc ayni beyincik gelmemiş kafasında su kis var dediler

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cankm çok geçmiş olsun ama başka bir doktora daha görünmeni tavsiye ederim detaylı tam donanmali bir sekilde çünkü yanılma durumu çok oluyor stres yapma sen kendinide kasma en yakın zamanda gitmeni öneririm inşallah hic bir şeyi yoktur kuzum rabbim hakkında hayırlı olanı versin inşallah 🙏🤲

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Cankm çok geçmiş olsun ama başka bir doktora daha görünmeni tavsiye ederim detaylı tam donanmali bir sekilde çünkü yanılma durumu çok oluyor stres yapma sen kendinide kasma en yakın zamanda gitmeni öneririm inşallah hic bir şeyi yoktur kuzum rabbim hakkında hayırlı olanı versin inşallah 🙏🤲
amin canim cok gıttım ama sonuc ayni olucak artık gıtmek istemiyorum her gıttigimde daha da yıkılıyorum hiç umut verici konusmuyolar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
amin canim cok gıttım ama sonuc ayni olucak artık gıtmek istemiyorum her gıttigimde daha da yıkılıyorum hiç umut verici konusmuyolar
Herşeyi rabbim bilir kuzum rabbim istedikten sonra son anda bile eğer bebeğinde birşey varsa allahım onu sağlıklı bir skeilde sana verir sen umudunu kaybetme tevekkül et gerisini rabbime bırak dualarımız seninle

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi rabbim bilir kuzum rabbim istedikten sonra son anda bile eğer bebeğinde birşey varsa allahım onu sağlıklı bir skeilde sana verir sen umudunu kaybetme tevekkül et gerisini rabbime bırak dualarımız seninle
Allah Razi olsun olsun canım hep dua edin lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım benim kıyılır mı🥺 Ama muhakkak birkaç doktor daha muayene etsin diyorum. Belki bir çaresi vardır Allah'ın izniyle gi

Tüm sayfalar yüklendi.