Sorum

• Konbuyu başlatan Ceydsas
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceydsas tarafından oluşturulan Sorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum
Konbuyu başlatan Ceydsas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryem karakoca
C

Ceydsas

Guest
29 haftalik hamileyim fakat bebeğim biraz zayıf olduğunu söyledi doktor 1371 grm.dedi ayına göre zayıf dedi ne yapmam.gereke erken doğum.riskim olduğunu bebek asqqidaymis baya ne yapıyım kilo.almasi için lütfen yardım.edin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalik hamileyim fakat bebeğim biraz zayıf olduğunu söyledi doktor 1371 grm.dedi ayına göre zayıf dedi ne yapmam.gereke erken doğum.riskim olduğunu bebek asqqidaymis baya ne yapıyım kilo.almasi için lütfen yardım.edin
Canm muz,süt urunleri kuruyemis yumurta Mercimek gibi tahıl ürünleri ve kırmızı et tüketmen lazm gebelikte beyaz et tavuk hormonlu olduğu icin çok tüketmek önerilmiyor bir de vitaminleri düzenli kullanman lazm aynı zamanda ara ara meyve suyu ama kendin sıkacaksin bebeğin asagidaysa kendini yormaman lazm bol bol dinlen

C

Ceydsas

Guest
Canim onları yiyorum ama bu aralar çok yordum kendimi sürekli baskı yapıyor çocuk yoğurt yemeye başlıca m normalde yemiyorum ama çok üzülüyorum öle dedi diye geriden geliyor dedi anlamadım

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
bulantın yok ise durmadan ye sebze meyve bakliyat evde yap yapamıyosan dışarda ye ve sütün kilo yaptığını duymuştum bol bol süt iç

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Canm benim bebeğinde 29. Haftada 1343 gr normal dedi doktorum bol bol kaju muz ceviz bal ye et süt felan kilo aldırıyor bebeğe hiç bisi olmaz sıkıntı etme benimde bebeğim aşağı da erken doğma riski var başıda aşağı da sağ salim gelirler inşallah

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Bence gayet iyi kilosu daha var doguma kadar bundan sonra hizli kilo alir diyyo drlar benimkisi 27 haftalikken 850 gramdi seninki iyi bence normal yani takma kafana yeterki saglikli gelsin sag salim kucagina almak nasip etsin onemlisi canm takma kiloyu kafana

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm erken doğum riskin yeni mi başlamış

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım tanıdığımızın da bebek aşağıdaydı 40 haftada doğum yaptı allahın izniyle bişey olmaz ama sürekli tuvaleti geliyordu bebek durmadan yer değiştiriyor zaten anlarsın banada aşağıda dediler ama tutunduğu yer aşağıda bazen karnımda hissediyorum çoğu zaman kasıklarımda tekme atıyor kafa aşağı duruyordu ve bebekte aşağıdaydı 18.haftada erken doğum olabilir dedi özeldeki doktor kendi sonra gittim profesör baktığında aşağıda yukarda bi yerde durması lazım sürekli zaten değişecek yeri daha doğum kanalına girmiş mi açılma varmı buna bakıyoruz daha çok dedi içim rahatladı

C

Ceydsas

Guest
Canım benim de aynı sürekli.lavaboya çıkıyorum baskı çok yapıyor işte bkacam dedi doktor 3 cm kısaltma var dedi gene bakacam dedii 2 hafta sonra hareketleri bazen yukarıda bazen asqiqda sağ sağlam bi dogursaydik allahin izniyle Allah'm herkese yardım etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar