Soruma var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Elifasel tarafından oluşturulan Soruma var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,368 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Soruma var
Konbuyu başlatan Elifasel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifasel

Elifasel

Kayıtlı Üye
rank
Sabah bence sağlık ocağına gidip test yaptır tam net sonuç çıkar inşallah gönlünden geçen nasibin olsun 🤗🤗💕
Inşallah ise gidiyorum günüm doldu busabah şidetli bel ağrısıyla klktm bir kaç gün olmzsam gitcek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer birşey varsa erken gebelik testiyle yarın çıkar canım yada sabah direk kan tahlili yaptır
Bu sabah bel ağrısı bide ayaklarımda sıcaklik ellerimde sıcaklık var

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Inşallah ise gidiyorum günüm doldu busabah şidetli bel ağrısıyla klktm bir kaç gün olmzsam gitcek

Bu sabah bel ağrısı bide ayaklarımda sıcaklik ellerimde sıcaklık var
Hemen kan vermelisin bence🤭 psikolojik olarakta belirti yaşıyor olabilirsin çiçeğim

Elifasel

Kayıtlı Üye
rank
Hemen kan vermelisin bence🤭 psikolojik olarakta belirti yaşıyor olabilirsin çiçeğim
Yanı bilmiyorum hastamı olcam yoksa öylemiyim biraz bekleyip görcem perşembeye kadar olmazsam isten izin alıp bakcam

Rabbim gönlüne yüreğine göre versin canım inşallah tez vakitte Rabbim seni mujdelendirir 🤲🏻🌹
Amin inşallah tesekur ederim

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yanı bilmiyorum hastamı olcam yoksa öylemiyim biraz bekleyip görcem perşembeye kadar olmazsam isten izin alıp bakcam

Amin inşallah tesekur ederim
Düşünmemeye çalış çiçeğim. Tamam senin için biraz zor olacak ama sen düşündükçe yalancı belirtilerde yaşıyor olabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar