Sorun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma Özgen tarafından oluşturulan Sorun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorun
Konbuyu başlatan Fatma Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma Özgen

Fatma Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Nst de sancımın şiddetli cıkıpta benim bunu hisedmedigim ve acılmamin ilerlememesi çok sıkıyo beni ya

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nst de sancımın şiddetli cıkıpta benim bunu hisedmedigim ve acılmamin ilerlememesi çok sıkıyo beni ya
Bende bugün gittim kontrole sancim vardı ama nst de çıkmadı doktor alttan bakalım da açılma olsun falan dedi sanki ilk dogumummus gibi kabul etmedim 😂😂perşembe günü gidecem tekrar bakalım o zaman bakitirim sanırım bir an bosluguma denk geldi evde dağınık diye doğum da olursa diye korktum kabul etmedim 4 uncu normal doğum um olacak nasip se sağlıkla alalım insallah kucaklarimiza

Fatma Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sancım var di nişan gelmişti nst de çıkmıyordu 😄 ama o gün doğum yaptım darısı sana inşallah 🤲
İnşallah canım artık doktorlar çok sıkmaya başladı beni😤😤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bugün gittim kontrole sancim vardı ama nst de çıkmadı doktor alttan bakalım da açılma olsun falan dedi sanki ilk dogumummus gibi kabul etmedim 😂😂perşembe günü gidecem tekrar bakalım o zaman bakitirim sanırım bir an bosluguma denk geldi evde dağınık diye doğum da olursa diye korktum kabul etmedim 4 uncu normal doğum um olacak nasip se sağlıkla alalım insallah kucaklarimiza
İnşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar