Sorunu cozdum gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Sorunu cozdum gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,436 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorunu cozdum gibi
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimle konuştum 40 imiz çıkana kadar misafir kabul etmicez gelen olursa da maskeli olacaklar ve bebeği kesinlikle kucaklarina vermicez besiginde görsünler senin yanina bile kimse maskesiz yanasmasin dedi 2 bidon dezenfektan ali cam zaten diyor çözdüm gibi sorunu.bi sorun olursa gorumcemler çıkarır onuda ben 4 gözle beklicem yani dananin kuyruğunu kopariveririm canıma minnet...😂😄
Boşver sorun çıkarırlarsa görümcenler kocan da ne b*k olduklarını görür en azından

Kızlar eşimle konuştum 40 imiz çıkana kadar misafir kabul etmicez gelen olursa da maskeli olacaklar ve bebeği kesinlikle kucaklarina vermicez besiginde görsünler senin yanina bile kimse maskesiz yanasmasin dedi 2 bidon dezenfektan ali cam zaten diyor çözdüm gibi sorunu.bi sorun olursa gorumcemler çıkarır onuda ben 4 gözle beklicem yani dananin kuyruğunu kopariveririm canıma minnet...😂😄
Valla bizde kimseyi kabul etmedik sadece ablam yanımda kaldı annemlerde geldiklerinde kendini dezenfekte etti zaten kaynanamgilde gelmedi o yönden rahattım😊

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim en büyük cekincemde buydu babam dinlemez bizi sevmeye kalkar diye nasıl yapsam diodumki babam kendi dedi koruyun çocuğu benn gelsemde vermiceksin bana bile dedi ya rahatladim
Benim babam yok annemde ben gelmez kayinbabam hayatta almaz bebek küçük diye kaynanam a da ben vermem kucağa alismasin diye benim çocuklar almak ister onlarin da ellerini dezenfekte eder öyle tutturum gorumceler falan da ilk cocuk da geldiler bir daha adım atmadılar bayramdan bayrama anca görüştük ama bu bebek babalarının adı olacağı için şimdiden beni kıymete bindiriyolar gelirler mi orasını bilemem daha olmadi eşimle konuşurum 40 çıkmadan kimse gelmesin diye sonra biz davet ederiz iyice kış gelmeden gelen gelsin gelmeyen de kendi bilir ben kapı kapı çocuğu dolastiramam ya

Tüm sayfalar yüklendi.