Sorum var Spinal anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan Spinal anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,257 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal anestezi
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba yarın Allah'ın izniyle doğumum var spinal anestezi olcakmış deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız ilkim geneldi çok korkuyorum açıkçası dualarınıza talibim🤲🏻
Korkma kuzum ben 50 gün önce spinal anestezi şle doğum yaptım çokta güzel geçti bebeğimin ilk ağlamasını yüzünü hep gördüm olaya iyi yönden bak direk emzirebildim 😍😍. Her doğumun zorluğu vardır ama o korkuyu yenmek senin elinde. Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ağrısız sızısız bşr doğum geçir 🤲🏻❤️

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum ben 50 gün önce spinal anestezi şle doğum yaptım çokta güzel geçti bebeğimin ilk ağlamasını yüzünü hep gördüm olaya iyi yönden bak direk emzirebildim 😍😍. Her doğumun zorluğu vardır ama o korkuyu yenmek senin elinde. Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ağrısız sızısız bşr doğum geçir 🤲🏻❤️
Çok teşekkür ederim kuzum😍🤲🏻 tek korkum o iğne çığır çığır çığırmam umarım😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ederim kuzum😍🤲🏻 tek korkum o iğne çığır çığır çığırmam umarım😂
O iğneyi vururlarken hiç bir ley hissetmeyeceksin bana güven benimde en büyük korkum o ana kadar oydu ama ne acı ne ağrı ne kasma hiç biri olmadı

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl birşey oluyor o sezeryan mı oluyor yoksa hani bu uyusturup normal doğum yapılıyor o mu?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Acaba normal doğumda ağrıyı hissetmeden doğum olmaz mı 🤦🤦 stres bastı 60 gün belki daha az kaldı aşırı korku başladı 😬
Oluyor diye biliyorum ama adı ne bilmiyorum kuzmm😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az kaşmış kız rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah minik Muhammed Kayra yı 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar