Sorum var Spinal mi? epidural mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Spinal mi? epidural mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,440 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal mi? epidural mi?
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hangisi daha iyi sezeryana hazırladım kafayı iyice normalden çok korkuttular anlamıyorum zaten bazılari gerçekten de korkutmak icin elinden geleni yapıyolar yada abartiyolar
Korkulacak bir şey yok canım ben 3 kere sezeryan doğum yaptım belden aşağı uyuşturdular ilk ikisi çok güzel geçmişti bebeislerimi ilk ben gördüm seslerini ilk ben duydum çok güzel bir Duygu idi ameliyat dan 7 saat sonra da ayağa kalktım ama bana kalsaydı ben normal doğum yapmak isterdim çünkü normal doğum daha sağlıklı

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Korkulacak bir şey yok canım ben 3 kere sezeryan doğum yaptım belden aşağı uyuşturdular ilk ikisi çok güzel geçmişti bebeislerimi ilk ben gördüm seslerini ilk ben duydum çok güzel bir Duygu idi ameliyat dan 7 saat sonra da ayağa kalktım ama bana kalsaydı ben normal doğum yapmak isterdim çünkü normal doğum daha sağlıklı
Bu çatı muayenesinde bile canimi cok yaktıkları için normal doğumu düşünemiyorum

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hangisi daha iyi sezeryana hazırladım kafayı iyice normalden çok korkuttular anlamıyorum zaten bazılari gerçekten de korkutmak icin elinden geleni yapıyolar yada abartiyolar
Normalde o an acı çekersin ama hem sağlıklı olursun hemde daha çabuk toparlarsin canım niye normal yapmıyorsun herkesin hikayesi farklı. Sezeryan sana kolay gibi geliyor ama o acının tarifi yok benim kardeşim de normal doğurmam sezeryan dedi sezeryandan sonra mahvoldu çok pişman oldu benimde 3.sezeryanda 1 hafta başımı kaldıramadım baş ağrısı kaburga ağrısından keşke benim normal doğurma şansım olsaydı bir an düşünmezdim bence sen normal düşün derim sonrası için biz yarım olduk bak 2 ay oldu hala yara yerinde ağrım var . Tabi karar senin belki çatın geniştir bilemezsin ki çok kolay olur belki

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Normalde o an acı çekersin ama hem sağlıklı olursun hemde daha çabuk toparlarsin canım niye normal yapmıyorsun herkesin hikayesi farklı. Sezeryan sana kolay gibi geliyor ama o acının tarifi yok benim kardeşim de normal doğurmam sezeryan dedi sezeryandan sonra mahvoldu çok pişman oldu benimde 3.sezeryanda 1 hafta başımı kaldıramadım baş ağrısı kaburga ağrısından keşke benim normal doğurma şansım olsaydı bir an düşünmezdim bence sen normal düşün derim sonrası için biz yarım olduk bak 2 ay oldu hala yara yerinde ağrım var . Tabi karar senin belki çatın geniştir bilemezsin ki çok kolay olur belki
Cesaret geldi birden teşekkür ederim 🤗

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Onlar sezeryanı bilmiyor normal daha iyi hem bebek için hem senin için. Bence normal olsun hem bazıları bilmiyor bile nasıl doğurduğunu seninki de öyle olur bilemezsin...

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal doğum bende sezeryandan korkuyorum 😕ama normal doğumda sadece doğum anında acı çekiyorsun oda evladın için o doğduktan sonra hiçbir şeyin kalmıyor benim son doğumunda dikisim Bile yoktu çok rahattım inş bu dogumumda rahat dikissiz gecer.

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bence kendini sezeryana hazırlama canım normale hazırla ikinci seseryanimi oldum 4 qün önce yattigim yerden kalkarsan desteksiz kalkamıyorsun kalkmaya çalıştığın an dikişlerin ağrıyor kramp giriyor tamam senin korkularını anlıyorum eğer normalden korkuyorsan epidural olarakda normal doğum yapabilirsin en iyisi ve sağlıklısı normal doğum 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar