Sorum var Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba , devlet hastanesinde spiral taktıran bilgisi olan var ki acaba adetin 3. Gunune randevu bulmak zor oluyor. Adetin 3. Gunu gidilmesi gerektigi soylenmisti ozellerde de fiyatlar cok uçuk nasıl olacak bilmiyorum bilginizi paylasabilir misiniz rica etsem
Bende taktırmak istiyorum şurada köşede yorumları bekliyim🤭

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba , devlet hastanesinde spiral taktıran bilgisi olan var ki acaba adetin 3. Gunune randevu bulmak zor oluyor. Adetin 3. Gunu gidilmesi gerektigi soylenmisti ozellerde de fiyatlar cok uçuk nasıl olacak bilmiyorum bilginizi paylasabilir misiniz rica etsem
Tatlım randevuya gerek yok devlete git sprial taktırmak istediğini şöyle ama erken git sıra veriyorlar çünkü 5 dk lik birşey onun hemşiresi doktoru ayrı oluyor ztn randevu al illa diyeceklerini sanmıyorum kuzum bende istemediler yani😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende taktırmak istiyorum şurada köşede yorumları bekliyim🤭
Valla ben daha önce taktirdim kuzum cikartinca altı ay sonra gebe kaldım dogum yapayım tekrar taktiracagim illa da üçüncü gün şart dgl bence kuzum çünkü ben adet olunca ikinci gunu gitmiştim hicbir sorun da olmadı yani tatlım 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tatlım randevuya gerek yok devlete git sprial taktırmak istediğini şöyle ama erken git sıra veriyorlar çünkü 5 dk lik birşey onun hemşiresi doktoru ayrı oluyor ztn randevu al illa diyeceklerini sanmıyorum kuzum bende istemediler yani😊

Valla ben daha önce taktirdim kuzum cikartinca altı ay sonra gebe kaldım dogum yapayım tekrar taktiracagim illa da üçüncü gün şart dgl bence kuzum çünkü ben adet olunca ikinci gunu gitmiştim hicbir sorun da olmadı yani tatlım 😊
Sağol canım benim 🥰

Taktırmak istiyorum doğumdan sonra
Ama eşimi daha ikna edemedim ben istemiyorum öyle şeyleri diyor kendim korunurum diyor ama bu erkek milletine güven olmuyor ki🤭

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim 🥰

Taktırmak istiyorum doğumdan sonra
Ama eşimi daha ikna edemedim ben istemiyorum öyle şeyleri diyor kendim korunurum diyor ama bu erkek milletine güven olmuyor ki🤭
Tabiki guvenme erkekler istedikleri kadar korunsunlar kesin sonuç olmuyor kuzum üstelik spiral senelik ve kesin nereye kadar korunacak erkekler bence taktirmalisin😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Onlara göre hava hoş valla cnn çocuk olsa da olur olmasa da yıpranan çeken yalniz bizleriz dönüp arkasını uyuyorlar sabahı gören biziz valla ben taktiracagim birndaha da düşünmüyorum😂😊
Evet orası öyle kuzum onlar sonuçta hep işte olan bize oluyor ev işi yemek bebek derken akşam oluyor hemen🤦🤦

Onlara göre hava hoş valla cnn çocuk olsa da olur olmasa da yıpranan çeken yalniz bizleriz dönüp arkasını uyuyorlar sabahı gören biziz valla ben taktiracagim birndaha da düşünmüyorum😂😊
Senin kaçıncı gebeliğindi kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar