Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kızlar Ben yeni doğum yaptım bebeğimin 40 bugün çıktı spiral taktırmak istiyorum Çok Acı Veriyor Mu bide Artık Adetli Olmadan Da Takılıyormuş Aranızda Öyle Taktiran Var mi Malum Daha Adet Görmedim Ben
Bende yeni doğum yaptım taktırmak istiyorum ama bildiğim kadarıyla adetli olmak gerekiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam Kızlar Ben yeni doğum yaptım bebeğimin 40 bugün çıktı spiral taktırmak istiyorum Çok Acı Veriyor Mu bide Artık Adetli Olmadan Da Takılıyormuş Aranızda Öyle Taktiran Var mi Malum Daha Adet Görmedim Ben
Canım adet zamaninda oluyor diye biliyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende istiyorum da taktırmak eşim istemiyor ağrı yapabiliyormuş diye duydum da tereddüt ettim eşim korunuyor ama tabiki ne olur olmaz diye korkmuyorda değilim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Öncelilike gözun aydin🥰 bebeginla size saglikli ömur diliyorum sipral için adetli olman gerek

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum Adetliyken oluyor adetinin 3 günü yapılıyor o işlem Rahim aşağıda oluyormuş Çünkü acı da vermiyor Hani kendini kasmıyorsun hemen ilk saniye içinde direkt takıyorlar taktıkları anda biraz kanama yoğunlaşıyor o kadar
Şimdi bende tekrar taktıracağım Adetimi bekliyorum işte😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende istiyorum da taktırmak eşim istemiyor ağrı yapabiliyormuş diye duydum da tereddüt ettim eşim korunuyor ama tabiki ne olur

Canım agri yapmıyor hani bir sıkıntı yok Ben oğlumdan sonra da kullanmıştım iki sefer taktırdım Hatta değiştirip taktırma yaptım Hani hiçbir Ağrı olmadı ama spiral bana yaramıyor şöyle bir sorun oluyor sürekli kanamam oluyor benim ama mecbur şu an taktırmam gerekiyor Hani ikinci çocuk oldu Yeter Allah olmayana versin bunlara da uzun ömür versin canım spiraleyken ağır kaldırmamak gerekiyormuş Hani ağrı falan olursa o zaman belki olabilir kanama da oluyormuş ama onun haricinde bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ben cok korktugumu anlatmistim dr uyusturup takariz demisti ama bendeki kansizliktan takmadilar 3 dogum oldum baglattim

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Bende istiyorum da taktırmak eşim istemiyor ağrı yapabiliyormuş diye duydum da tereddüt ettim eşim korunuyor ama tabiki ne olur olmaz diye korkmuyorda değilim
Ya herkes öyle diyor da ben zannetmiyorum canım ya

Bende yeni doğum yaptım taktırmak istiyorum ama bildiğim kadarıyla adetli olmak gerekiyor
Allah bilir ne zaman adet oluruz bizde 😐

Allah bilir ne zaman adet oluruz bizde 😐
Adetli olmadanda takılıyor canım
Bende öyle duydum canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar