Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 881 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hamile olanlar nasıl gidiyor rabbim sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah
Annisler sizin nasıl gidiyor bebisleriniz nasıllar rabbim hepinize iyilikler versin inşallah bu felaketi tez zamanda atlatmayı nasip etsin bidaha yaşatmasın inşallah
Bazı arkadaşlar bilir bikacaydir spiral taktırmayi istiyordum bir buçuk yaşında kızım ve 5 aylık oğlum var rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah eşim spiralden yana deildi nedeni ni bilmiyorum ama taktırmami istemiyordu ki bence korunma yöntemlerinin en sağlıklısi o diye düşünüyorum hapa igneye göre tabi
Ama sonunda eşimi ikna ettim ve 5 gün önce taktırdim spirali çok kısa bir süre içinde oldu bitti anlatılanlarin aksine hiç acı olmadı sadece hani insan refkles olarak kendini geri çekiyor sonuçta onun dışında şu an bir problem yok 10 gün sonra kontrol denildi inşallah bende yan etki filan yapmaz bazı bayanlar da ağrı kanama vesaire uzun sure olabiliyor çünkü
Canım bende 1 ay önce taktırdım en güvenli ve en rahat yöntemi bu varlığını bile hissetmiyorum bana doktor 1 Ay sonra gel demişti benim oğlan da 4 buçuk aylık 7 gün sonra 5 aylık olacak ben daha kontrole gidemedim inşaAllah herşey yolundadır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bende 1 ay önce taktırdım en güvenli ve en rahat yöntemi bu varlığını bile hissetmiyorum bana doktor 1 Ay sonra gel demişti benim oğlan da 4 buçuk aylık 7 gün sonra 5 aylık olacak ben daha kontrole gidemedim inşaAllah herşey yolundadır
İnşallah herşey yolundadır kuzum bende kontrole gidicem 10 gün dolunca

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim bende iyiyim şükür evet kuzum çok istiyordum sonunda taktım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah iyilik versin inşallah kuzum 🥰
Bende iyiyim şükür çocuklar da iyiler şükür canım benim Allah razı olsun Zeynep nasıl
İnşallah kuzum inşallah
Zeynep grip oldu teyzesi biraz ateşlendi geçti şükür öksürüyor arada 😔

Tüm sayfalar yüklendi.