Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Valla ben takmayı düşünüyorum canım ama ilk defa Olcak takarsam bilmiyorum korkuyorum da bi yandan korku değilde utanıyorum aslında,
Biz kendi aramızda korunuyorduk, adetim 10 gün geçti, 3 gün önce test ysptım posizif çıktı ama bugün adet oldum. Rabbimden hayırlısı böyleymiş, artık ciddi bi korunma yolu bulmam lazım, ya sprial yada hap kullanacam, bilmiyorum, sanırım hap kullanacam

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar aranızda taktıran var mı nasıl yapılıyor acıyor mu vs bir de etkisi tam mı memnun kalan kalmayan sağdan soldan olumsuz sonuç duyduğunuz var mı
Ben taktırdım 4 sene takılı kaldı gayet te memnundum iki defa kontrole gittim tek bir sorun yaşamadım ama bende aşırı kanama yaptı 5 6 gün adet oldum bittikten 15 gün sonra tekrar oldum acısı da çok sancılı değil adetin üçüncü günü taktrdm ve cikarttrdm taktrma da korktum ama çok ağrılı değildi yani adetin en şiddetli halini düşün öyleydi cnm nasipse doğumdan sonra taktrcgm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben takmayı düşünüyorum canım ama ilk defa Olcak takarsam bilmiyorum korkuyorum da bi yandan korku değilde utanıyorum aslında,
Biz kendi aramızda korunuyorduk, adetim 10 gün geçti, 3 gün önce test ysptım posizif çıktı ama bugün adet oldum. Rabbimden hayırlısı böyleymiş, artık ciddi bi korunma yolu bulmam lazım, ya sprial yada hap kullanacam, bilmiyorum, sanırım hap kullanacam
Bence de en güzeli aslında siz bilirsiniz ya ne garip oda değişikmiş haa hem pozitif geri hasta oldun ne garip bende doğumdan bir kaç ay sonra uzun süre olmdm ödüm koptu hamileyim diye oda korunuyirduk doktora gttk sıkıntı çıkmadı geri sonra spiral taktırdım

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben taktırdım 4 sene takılı kaldı gayet te memnundum iki defa kontrole gittim tek bir sorun yaşamadım ama bende aşırı kanama yaptı 5 6 gün adet oldum bittikten 15 gün sonra tekrar oldum acısı da çok sancılı değil adetin üçüncü günü taktrdm ve cikarttrdm taktrma da korktum ama çok ağrılı değildi yani adetin en şiddetli halini düşün öyleydi cnm nasipse doğumdan sonra taktrcgm

Bence de en güzeli aslında siz bilirsiniz ya ne garip oda değişikmiş haa hem pozitif geri hasta oldun ne garip bende doğumdan bir kaç ay sonra uzun süre olmdm ödüm koptu hamileyim diye oda korunuyirduk doktora gttk sıkıntı çıkmadı geri sonra spiral taktırdım
Peki cnm bişey sorcam sprial taktıktan sonra başka türlü korunmaya gerek yok dimi yeni afedersin kendini geri çekmeye gerek yok dimi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Peki cnm bişey sorcam sprial taktıktan sonra başka türlü korunmaya gerek yok dimi yeni afedersin kendini geri çekmeye gerek yok dimi
Yok yok canım normal devam bir sıkıntı yok yani 4 sene bende bir sıkıntı olmadı kaymadığı sürece sıkıntı yok oda kolay kolay kaymaz ara sıra kontrole gidersin

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
A
VAlla benim başıma hiç gelmedi bilmiyorum ama ağrı oluyor demişlerdi kolay kolay kayma olmuyor canım benden cesaret alıp taktıran ve hala takılı olan gelinler var
Anlaıdm kuzum 🙏

Off işin yok bı de kontrole git ya insan çok utanıyor🤦kadın olmak ne zor Allah'ım ya herşeyi niye kadınlar yaşıyor ki
Kontrol normal ultrason la yapılıyor galiba kuzenim öyle demişti, yani alttan bakmıyorlar mış

Off işin yok bı de kontrole git ya insan çok utanıyor🤦kadın olmak ne zor Allah'ım ya herşeyi niye kadınlar yaşıyor ki
Yaşıyacak tabi, rabbim boşuna cenneti annelerin ayakları altına koymuyor. 😍 Rabbim bizi salihlerden eylesin inşallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar