Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Sevcan60 tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Sevcan60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar merhaba 2 ay önce bakır spiral taktırdım adetim 6 gün gecikti ve çok korkuyorum kafayı yemek üzereyim spiral taktırıp bu durumu yaşayan var mı
Kuzum normalde spiral cok kanama yapar vücuta yaramadigi zaman kullanmış biri olarak benim devamli kanamam olurdu en fazla ayda 1 hafta temiz kalabilirdim ve yaramayipta adeti geciken hic duymadim spiralle dahi hamile kalan var istersen bir kan tahlili ver canim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar merhaba 2 ay önce bakır spiral taktırdım adetim 6 gün gecikti ve çok korkuyorum kafayı yemek üzereyim spiral taktırıp bu durumu yaşayan var mı
Cnm merhaba bnde aşırı kanama yapıyordu 5 sene kullndm hiç gecikme yaşamadım aksine daha çok hasta oldum sende olursun inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İstersen bir kan tahlili var kuzum ben kontorle gidince yanımda kucağında 7 aylık bebek vardı sprail kaymış haberleri yokmuş gebe kalmış birde şöyle en kanıt örneği ben annem bana spraillyken hamile kalmış aklında bulunsun sprail bile takılı olsa mutlaka eşinin de kendi korunması lazım kuzum korunmayi bırakma guvenip

Sevcan60

Kayıtlı Üye
rank
İstersen bir kan tahlili var kuzum ben kontorle gidince yanımda kucağında 7 aylık bebek vardı sprail kaymış haberleri yokmuş gebe kalmış birde şöyle en kanıt örneği ben annem bana spraillyken hamile kalmış aklında bulunsun sprail bile takılı olsa mutlaka eşinin de kendi korunması lazım kuzum korunmayi bırakma guvenip
Yok canım güvenmedim eşim geri çekilme yaptı sürekli kaysa belirti vermez mi ki

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım güvenmedim eşim geri çekilme yaptı sürekli kaysa belirti vermez mi ki
Vermiyor diyorlar kuzum hiç taktirmadim 1 buçuk yaşında kızım var 10 haftalikta hamileyim bu gebelik sonrası da taktirmayi düşünmüyorum iğne yoluyla korunmayı düşünüyorum kuzum ama hep sprail den sonra adet kanaması ve sık sık kanama duydum adet kesilmesini ilkez duydum sen istersen bir tahlil ver birde doktorunla konuş eminim en güzel bilgiyi o verir canm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Spiral sonrası adette gecikme erken gelme yoğunluğunda artma azalma olabilir olağan şeyler. Şüphen varsa 8. günden sonra hala gelmediyse test yapabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar